eposta yazdır zoom+ zoom-

Abdüllatif Şener herkesi uyardı

Abdüllatif Şener herkesi uyardı

Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener, hükümeti gerilim üretmekle suçladı.

PAYLAŞ tw fb
Eklenme Tarihi: 10-12-2010 15:49 - Güncelleme: 22-10-2015 04:06

Türkiye Partisi Genel Başkanı Abdüllatif Şener, "Resepsiyon tartışması günlerdir sürüyor. Nasıl olmalı diye. Ülkeyi bu noktaya kim getiriyor. Bu kime kazanç sağlar? Bu ayrışma hangi sorunu çözer" dedi.

Şener, partisinin İstişare Toplantısı'na katılmak üzere Antalya'nın Alanya ilçesine geldi. Türkiye Partisi'nin ikinci İstişare Toplantısı, Antalya'nın Alanya İlçesinde başladı. Köşkdere Otel'de düzenlenen toplantıya Genel Başkan Abdüllatif Şener, eşi Berrin Şener ile birlikte katıldı. Toplantı öncesinde gazetecilerin sorularını cevaplayan Şener, açıklamasında iktidar ve muhalefet partilerine yönelik eleştirilerde bulundu.

Son günlerdeki resepsiyon tartışmasına değinen Şener, şöyle konuştu: "Bu yıldönümü
adına siyaset ve kurumlar bu ülkede birliğin ve beraberliğin teminatı olarak mı duruyorlar yoksa her yaptıklarıyla bir ayrışmanın mı ifadesi oluyorlar? Böyle bir ortamı başka bir yerde görmek mümkün mü? Resepsiyon tartışması günlerdir sürüyor. Nasıl olmalı, iki ayrı mı olmalı veya bu resepsiyona şu parti gitmeli mi gitmemeli mi tartışması sürüyor. Ülkeyi bu noktaya kim getiriyor. Bu kime kazanç sağlar? Bu ayrışma hangi sorunu çözer?"

PAYLAŞ tw fb
KİMDİR ?
Abdüllatif Şener
ABDÜLLATİF ŞENER KİMDİR?

Abdüllatif Şener CHP adayı olacak mı? Bugünlerde gündem bu. Cuma günü CHP adayı belli olunca Şener merakı da giderilmiş olacak. Peki Abdüllatif Şener ismi neden gündeme geldi? Abdüllatif Şener aslen nereli, Ale

DEVAMI »

İNTERNET HABER MOBİL

iPhone iPad Android
İnternethaber Yayın Grubu Tüm Hakları Saklıdır © 2000-2019 - İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz ! Tel : +90 212 266 99 99  /  Faks : +90 212 266 98 98 Yazılım Geliştirme ve Sistem Destek: Bilgin Pro