BIST 9.693
DOLAR 32,50
EURO 34,69
ALTIN 2.499,53
HABER /  MEDYA

Zuhal Topal'la Sofrada kaynana Asiye'ye bakın Meryem Soytürk kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada'da bugün yani 8 Ocak Salı günü yarışacak olan Meryem Soytürk ve kaynanası Asiye Hanım kimdir sorusunun yanıtı belli oldu.

Abone ol

Fox TV'nin sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da 7 - 11 Ocak tarihleri arasında ter dökecek olan Meryem Soytürk ve kaynanası Asiye Hanım kimdir? Gelin hep beraber yeni yarışmacıları tanıyalım;

Meryem Soytürk ve Kayınvalidesi Asiye Hanım Kimdir? 8 Ocak Salı günü ter dökecek olan Meryem Hanım 27 yaşında ve oldukça hırslı bir kadın... Kayserili olan Merve Hanım bir hayli de inatçı.. Kayınvalide Asiye Hanım ise iddialı tavırlarıyla dikkat çekiyor.

Zuhal Topal'la Sofrada Meryem nereli kaynana Altın kimdir Zuhal Topal'la Sofrada Meryem nereli kaynana Altın kimdir Zuhal Topal'la Sofrada Meryem nereli kaynana Altın kimdir Zuhal Topal'la Sofrada Meryem nereli kaynana Altın kimdir HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Zuhal Topal'la Sofrada Formatı: Dual Yapım tarafından hazırlanan program, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Zuhal Topal yarışmacıların evlerine konuk oluyor ve gelinler kaynanalar takım halinde yarışıyor. Zuhal Topal'la Sofrada'ya Gelinim Mutfakta programının eve gidip gelmeli formatı diyebiliriz.