HABER /  MEDYA

Zuhal Topal'la Sofra'da Gül kaç yaşında kaynana Ayten kimdir

Zuhal Topal'la Sofrada'da bugün yani 2 Ocak Çarşamba günü yarışacak olan Sevil Özen ve Kaynanası Ayten Yıldırım kimdir sorusunun yanıtı belli oldu.

Fox TV'nin sevilen yemek yarışması Zuhal Topal'la Sofrada'da 31 Aralık - 4 Ocak tarihleri arasında ter dökecek olan Sevil Özen ve kaynanası Ayten Yıldırım kimdir? Gelin hep beraber yeni yarışmacıları tanıyalım;

Sevil Özen ve Kaynanası Ayten Yıldırım Kimdir? Çarşamba günü kaynanaları misafir edecek olan 25 yaşındaki Sevil Özen Yıldırım, henüz 7 aylık evli. Sevil Hanım aynı zamanda aynı zamanda Türk Halk Müziğe sanatçısı. Kayınvalide Pakize hanım ise sakin görünse de bir hayli de heyecanlı olduğunu belirtiyor.

Zuhal Topal'la Sofra'da İlayda kimdir kaynana Pakize'ye bakın Zuhal Topal'la Sofra'da İlayda kimdir kaynana Pakize'ye bakın Zuhal Topal'la Sofra'da İlayda kimdir kaynana Pakize'ye bakın Zuhal Topal'la Sofra'da İlayda kimdir kaynana Pakize'ye bakın HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Zuhal Topal'la Sofrada Formatı: Dual Yapım tarafından hazırlanan program, hafta içi her gün ekranlara geliyor. Zuhal Topal yarışmacıların evlerine konuk oluyor ve gelinler kaynanalar takım halinde yarışıyor. Zuhal Topal'la Sofrada'ya Gelinim Mutfakta programının eve gidip gelmeli formatı diyebiliriz. 

ÖNCEKİ HABERLER
İstanbul'da son dakika gelişmesi! Yedikule'de bina çöktü!
Hollanda'da FETÖ yurduna terör operasyonu
Terim'in keyfi kaçacak! Yıldız isim Monaco ile anlaştı
Serdar Aziz'in geleceği netlik kazanıyor
2022 maaşları 2019 ne zaman zamlı ödeme yapılacak?
KYK yurt başvuru ekranı açıldı KYK yurt başvurusu nasıl yapılır?
Yorumlar