Zuhal Topal'la Sofra'da İlayda kimdir kaynana Pakize'ye bakın

Zuhal Topal'la Sofrada'nın 31 Aralık 4 Ocak haftası yarışacak Sevim - Pakize, Gül - Hülya, Sevil - Ayten, Hilal - Birgül ve İlayda - Neslihan çiftlerine dair merak edilenler belli oldu.

Fox TV ekranlarının sevilen yemek yarışması Zuhal Topalla Sofrada, yeni haftaya bomba gibi yarışmacılarla başladı. 31 Aralık 4 Ocak tarihleri arasında ekrana gelecek olan yarışmada Sevim - Pakize, Gül - Hülya, Sevil - Ayten, Hilal - Birgül ve İlayda - Neslihan çiftleri 10 bin liralık büyük ödül için ter dökecek. Peki yeni yarışmacılar Sevim - Pakize, Gül - Hülya, Sevil - Ayten, Hilal - Birgül ve İlayda - Neslihan çiftleri kimdir, aslen nereliler ve ne iş yapıyorlar? İşte Zuhal Topal'la Sofrada'nın son bölümündeki yarışmacıları...

Sevim Sezer ve Kaynanası Pakize Hanım Kimdir? Haftanın ilk gününde yarışacak olan Sevim Sezer, 14 yıllı evli ve 3 çocuk annesi. Sevim Hanım mutfakta maharetli olduğunu iddia ediyor. Kaynana Pakize hanım ise tutuğunu kopartan ve mert birisi olduğunu söylüyor.

Gül Keskin ve Kaynanası Hülya Hanım Kimdir? 1 Ocak Salı günü ter dökecek olan Gül Keskin, 24 yaşında. 7 yıllık evli olan Gül Hanım, mutfakta çalışkan birisi ama unutkanlığı ile de biliniyor.

Sevil Özen ve Kaynana Ayten Yıldırım Kimdir? Çarşamba günü kaynanaları misafir edecek olan 25 yaşındaki Sevil Özen Yıldırım, henüz 7 aylık evli. Sevil Hanım aynı zamanda aynı zamanda Türk Halk Müziğe sanatçısı. Kayınvalide Pakize hanım ise sakin görünse de bir hayli de heyecanlı olduğunu belirtiyor.