Zuhal Topal'la Sofra'da İlayda kimdir kaynana Pakize'ye bakın

Zuhal Topal'la Sofra'da İlayda kimdir kaynana Pakize'ye bakın

Zuhal Topal'la Sofrada'nın 31 Aralık 4 Ocak haftası yarışacak Sevim - Pakize, Gül - Hülya, Sevil - Ayten, Hilal - Birgül ve İlayda - Neslihan çiftlerine dair merak edilenler belli oldu.

Zuhal Topal'la Sofra'da İlayda kimdir kaynana Pakize'ye bakın  - Sayfa 1

Fox TV ekranlarının sevilen yemek yarışması Zuhal Topalla Sofrada, yeni haftaya bomba gibi yarışmacılarla başladı. 31 Aralık 4 Ocak tarihleri arasında ekrana gelecek olan yarışmada Sevim - Pakize, Gül - Hülya, Sevil - Ayten, Hilal - Birgül ve İlayda - Neslihan çiftleri 10 bin liralık büyük ödül için ter dökecek. Peki yeni yarışmacılar Sevim - Pakize, Gül - Hülya, Sevil - Ayten, Hilal - Birgül ve İlayda - Neslihan çiftleri kimdir, aslen nereliler ve ne iş yapıyorlar? İşte Zuhal Topal'la Sofrada'nın son bölümündeki yarışmacıları...

Zuhal Topal'la Sofra'da İlayda kimdir kaynana Pakize'ye bakın  - Sayfa 2

Sevim Sezer ve Kaynanası Pakize Hanım Kimdir? Haftanın ilk gününde yarışacak olan Sevim Sezer, 14 yıllı evli ve 3 çocuk annesi. Sevim Hanım mutfakta maharetli olduğunu iddia ediyor. Kaynana Pakize hanım ise tutuğunu kopartan ve mert birisi olduğunu söylüyor.

Zuhal Topal'la Sofra'da İlayda kimdir kaynana Pakize'ye bakın  - Sayfa 3

Gül Keskin ve Kaynanası Hülya Hanım Kimdir? 1 Ocak Salı günü ter dökecek olan Gül Keskin, 24 yaşında. 7 yıllık evli olan Gül Hanım, mutfakta çalışkan birisi ama unutkanlığı ile de biliniyor.

Zuhal Topal'la Sofra'da İlayda kimdir kaynana Pakize'ye bakın  - Sayfa 4

Sevil Özen ve Kaynana Ayten Yıldırım Kimdir? Çarşamba günü kaynanaları misafir edecek olan 25 yaşındaki Sevil Özen Yıldırım, henüz 7 aylık evli. Sevil Hanım aynı zamanda aynı zamanda Türk Halk Müziğe sanatçısı. Kayınvalide Pakize hanım ise sakin görünse de bir hayli de heyecanlı olduğunu belirtiyor.