HABER /  MEDYA

Zuhal Topalla Sofrada 12 Ekim kim kazandı işte 10 bin liralık ödülün sahibi

Zuhal Topal'la Sofrada'da 7. haftanın final günü tamamlandı. 12 Ekim Cuma günü 16:30'da ekrana gelen bölümde, 10 bin liralık ödülü kazanan yarışmacı kimdir sorusunun yanıtı da belli oldu. İşte Zuhal Topal'la Sofrada'da 7. haftanın final gününe dair merak edilenler...

FOX TV'nin sevilen yemek programı Zuhal Topal'la Sofrada'da 7. haftanın final günü tamamlandı.Gelinlerin en güzel yemekleri hazırlayıp kaynanaların beğenisine sunduğu programda haftanın son gününde sunucu Zuhal Topal, 10 bin liralık büyük ödülü kazanan yarışmacıyı açıkladı. 

Zuhal Topalla Sofrada 12 Ekim Kazananı: Alınan sonuçlara göre; Hatice hanımın gelini Ekin, haftanın kazananı olup 10 bin liralık ödülü aldı.

Ekin Çiftçi ve Kaynanası Hatice Hanım Kimdir?: Haftanın final gününde ter dökecek olan Ekin ise tam bir mutfak canavarı olduğunu söylüyor. Hızlı, sistemli ve programlı birisi olduğunu iddia ediyor. Kaynanası Hatice Hanım ise Anadolu mutfağının gerçek bir uzmanı olduğunu dile getiriyor.

Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Aysel kimdir Gülsüm Hanım nereli Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Aysel kimdir Gülsüm Hanım nereli Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Aysel kimdir Gülsüm Hanım nereli Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacıları Aysel kimdir Gülsüm Hanım nereli HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

ÖNCEKİ HABERLER
Kadro dışı kalan Aatif'a talip var!
Devlet Bahçeli uyardı: Üç büyük şehri kaybedersek...
TSK'dan PKK'ya ağır darbe! Kuzey Irak havadan bombalandı
Arda Turan, Başakşehir'den ayrılıyor mu?
Kocasını öldüren kadına verilen beraat bozuldu
KYK borçları siliniyor mu 2019 son haberi Erdoğan verdi
Yorumlar 1 yorum