HABER /  MAGAZİN

Zeynep Tandoğan kimdir Hazım Körmükçü'nün 17 yaş küçük nişanlısı

Zeynep Tandoğan yaklaşık 6 ay önce oyuncu nişanlısı Hazım Körmükçü tarafından darp edilmiş ve bu şiidet olayı günlerce konuşulmuştu. Peki kendinden 17 yaş büyük nişanlısı Hazım Körmükçü ile yeniden barışan spor spikeri Zeynep Tandoğan kimdir, aslen nerelidir?

Oyuncu Hazım Körmükçü 6ay önce spor spikeri olan nişanlısı Zeynep Tandoğan'a şiddet olayları ile gündeme gelmiş ve magazin basınında günlerce konuşulmuştu. Spor spikeri Zeynep Tandoğan da oyuncu nişanlısı Hazım Körmükçü’den şiddet gördüğünü söyleyerek savcılığa suç duyurusunda bulunmuştu. Aradan 6 ay geçti, çift ilişkilerine ikinci bir şans verdi.

Çift bir tiyatro galasına el ele katılarak barıştıklarını ilan ettiler.

HAZIM KÖRMÜKÇÜ KİMDİR: Hazım Körmükçü, 30 Ocak 1965 tarihinde İstanbul‘da doğmuştur. Babasının adı Okay Körmükçü'dür. Ayrıca kız kardeşi Pelin Körmükçü ve kuzeni Hikmet Körmükçü de oyuncudur. 2003 yılında Türk halk müziği sanatçısı Hilal Özdemir ile hayatını birleştirdi ancak bu evlilik 2015'te sona erdi. İlk evliliğinden iki kız çocuğu olan Hazım Körmükçü, 2017 yılında Fenerbahçe TV spikerlerinden Zeynep Tandoğan ile nişanlandı. Hazım Körmükçü’nün Zeynep Tandoğan ile arasında 17 yaş fark bulunuyor.

Tiyatro oyunlarının yanı sıra birçok sinema filmi ve dizilerde de rol almıştır. Sinema,dizi,tiyatro oyunculuğu kadar müziğe de ilgisi ile bilinir. “İç Güdü” adlıyla enstrümantal bir albüm çıkardı. Hazım Körmükçü, dizi ve sinema müzikleri dışında kendi enstrumantal gösteri ve konser çalışmalarına da devam ediyor. Vurmalı saz'lar, Afrika-Latin Percussion, Kaval, Ney, Piano çalabilmektedir.

ZEYNEP TANDOĞAN KİMDİR: Zeynep Tandoğan Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri Bölümü'nden mezun. Almanca ve İngilizce bilen spiker, 1982 yılında İstanbul’da dünyaya geldi.

Babası Sait Tandoğan Fenerbahçe Spor Kulübü'nde bir dönem asbaşkan olarak görev yaptı. 2007 yılında babasını yitirdi. Annesi ise uzun seneler bir bilişim sektöründe üst düzey yöneticilik yaptı.

ZEYNEP TANDOĞAN'IN SUNDUĞU PROGRAMLAR: Sanat ve sporun aileden gelen bir tutku olduğu belirten Zeynep Tandoğan Show Tv ekranlarında staj yaptı ardından FB TV kuruluş kadrosunda yer aldı.

Okuldaki Fener isimli ilk programı ile sunuculuk kariyerine adım attı ardından Gençler Konuşuyor, Günce, Fenerli Ünlüler, Maç Keyfi ve Fenerbahçe Kurumsal isimli programları hazırladı ve sundu.

ZEYNEP TANDOĞAN'IN ÇOCUĞU VAR MI: Ayhan Tumani ile 2009 yılında evlendi ve bu evliliğinden Can Taha isminde bir oğlu oldu. Objektif isimli programın editörlüğü Beyaz Tv ekranlarında sürdürdü. 

ÖNCEKİ HABERLER
Putin, yıldızlara fark attı en fazla satılan takvim Putin oldu
Dünyanın en iyi gökdeleni belli oldu
Hazım Körmükçü kaç yaşında nişanlısı Zeynep Tandoğan kimdir?
Gazi Turgut Aslan operasyonunda gözaltına alınan 118 kişi tutuklandı
Atak helikopterine Filipinler yolu açıldı
22 Kasım cuma hutbesi konusu ne Diyanet sayfası
Yorumlar