BIST 10.166
DOLAR 32,29
EURO 35,14
ALTIN 2.411,46
GÜNCEL

Yürek burkan görüntü! Ölen köpeği arkadaşı uyandırmaya çalıştı

Çin'de Siçuan bölgesinde kaydedilen bir görüntü izleyen herkesi duygulandırdı. Bir aracın çarpması sonrası yolda yatan köpeği ayağa kaldırmak için başka bir köpek uğraştı.

Çin'de bir aracın çarpması sonrası yolda yatan köpeği ayağa kaldırmak için başka bir köpek uğraştı. Aracın çarpmasından sonra oradan kaçtığı açıklanan araç, arkasında bu acı görüntüyü bıraktı. Görüntülerde aracın çarpması sonrası hayatını kaybettiği belirtilen köpeğin yanına giden başka bir siyah köpek, arkadaşını uyandırmak için çabalıyor. Sarı köpeği yolun ortasından kaldırıma sürüklemeye çalışıyor. Siyah köpek, arkadaşını uyandırma umuduyla ona defalarca müdahalede bulunuyor. Bu sonuçsuz çabanın görüntüsü sosyal medyada yayıldı ve izleyen herkesi duygulandırdı. İşte o video.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler