BIST 10.471
DOLAR 32,77
EURO 35,09
ALTIN 2.457,99
GÜNCEL

Uçakta dehşet anları! Bin anda parçalandı…

ABD’nin San Francisco kentinde Honolulu’ya giden United Airlines havayollarına bağlı bir uçağın motoru yolcuların gözü önünde parçalanmaya başladı. Yolcuların tanık olduğu bu olay büyük panik yarattı.

ABD’nin San Francisco kentinden Hawaii'nin Honolulu kentine giden United Airlines havayollarına bağlı bir uçağın motoru yolcuların gözü önünde parçalanmaya başladı. Yolcuların tanık olduğu bu olay büyük panik yarattı

United Airlines Havayolları'na ait uçağın motorunun inişten yaklaşık 36 dakika önce arıza yaşamaya başladığı ifade edildi.

Google'da mühendis olarak çalışan Erik Haddad olayın görüntülerini sosyal medyada yayınladı. Uçağın Honolulu'ya inmesinin ardından kurtarma ekipleri uçağa müdahale etti.

United Airlines Havayolları, "Pilotlarımız uçağın sağlıklı bir şekilde iniş yapması için gerekli bütün güvenlik protokollerini yerine getirdi" açıklamasında bulundu.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle