BIST 11.156
DOLAR 33,04
EURO 35,94
ALTIN 2.551,00
GÜNCEL

Yavrularını bile bile ölüme gönderen anne kaz!

Görüntülerde kaz ve altı yavrusu akıntının yüksek olduğu bir şelalenin başında. Anne kaz aşağı kanat çırparak güvenli iniş gereçekleştirirken yavruları o kadar şanslı değildi...

Kaz ve altı yavrusu akıntının yüksek olduğu bir şelalenin başında görülüyor. Anne kaz aşağı atlayıp 'kanat çırparak' güvenli bir iniş gerçekleştiriyor. İçgüdüsel olarak annelerinin yanına gitmek isteyen bebekler yükseklikten korksalar da aşağı inmek istiyorlar ve atlıyorlar. Sadece üç tanesi hayatta kalıyor... O anlar ise kameraya böyle yansıyor.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler