BIST 11.065
DOLAR 33,01
EURO 36,00
ALTIN 2.569,54
GÜNCEL

Böyle tuvalet eğitimi mi olur! Çocuğun pantolonundan...

ABD, Oklahoma'daki Choctaw' bir adam tuvalet eğitimi verdiği çocuğun pantolondan içerisine sıcak sos döktü. O anlar saniye saniye kaydedildi.

ABD, Oklahoma'daki Choctaw'da kaydedilen görüntülerde bir adam, tuvalet eğitimi verdiği çocuğunu pantolonun içerisine sıcak sos döktü. Çocuk pantolonuna sıcak sos döküldükten sonra çığlık atarak ağlamaya başladı. Görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasından sonra polis, "çocuk istismarı" eylemi damgasını vuran adama soruşturma açtı. Anne ise 'Pantolonunun içinde hiçbir şeyin girmediğini görebiliyorsunuz" diyerek kendini savundu. O anlar cep telefonu ile saniye saniye kaydedildi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle