BIST 10.166
DOLAR 32,27
EURO 34,94
ALTIN 2.410,21
MEDYA

Nihat Doğan'dan o soruya efsane yanıt: Öleceğini bile bile...

Nihat Doğan, kendisine sorulan 'Kazanamayacağını bile bile Survivor'a niye geldin? sorusuna verdiği cevap sosyal medyayı salladı...

Survivor 2018'nin 13 Şubat Salı akşamı yayınlanan bölümünde Nihat Doğan, kendisine sorulan 'Kazanamayacağını bile bile Survivor'a niye geldin?' sorusuna yanıt verdi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle