BIST 5.115
DOLAR 21,08
EURO 22,62
ALTIN 1.321,25
YEREL

Yozgat'tan kan donduran görüntü! Markette eski sevgilisini tekme tokat dövüp, boğazına bıçak dayadı

YOZGAT'ta, akaryakıt istasyonu marketinde alışveriş yapan Aysel D., eski sevgilisi olduğu iddia edilen Şevket Türksoy tarafından tekme tokat dövülüp, boğazına bıçak dayandı. O dehşete düşüren anlarda ise kimse müdahalede bulunmadı.

Bitmiyorlar... Son korkunç görüntü Yozgat'ta bir akaryakıt istasyonu marketinde kaydedildi. Eski sevgilisine tekme tokat saldıran gözü dönmüş kişi bir de kadının boğazına bıçak dayadı.

Şevket Türksoy, alışveriş yapmak için geldiği akaryakıt istasyonun marketinde eski sevgilisi Aysel D. ile karşılaştı. İkili arasında henüz belirlenemeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışma sırasında Şevket Türksoy, Aysel D.'ye tekme tokat saldırdı. Bu sırada olay yerinden geçen polis ekipleri, müdahale ederek Şevket Türksoy'u gözaltına aldı. Emniyetteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen Şevket Türksoy, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Müdahale etmediler

Öte yandan şiddet olayı marketin güvenlik kamerasına yansıdı. Görüntüde, Şevket Türksoy'un darbederek yere düşürdüğü Aysel D.'ye tekme tokat saldırdığı, belinden çıkardığı bıçağı kadının boğazına dayadığı anlar yer aldı. Aysel D'nin yaklaşık 2 dakika boyunca Şevket Türksoy'ın şiddetine maruz kaldığı, market görevlileri ile müşterilerin ise olaya müdahale etmedikleri görüldü. Sosyal medyada paylaşılan görüntü, büyük tepki topladı.

Sitene Ekle
Etiketler