HABER /  GÜNCEL

Yolcu otobüsü yolda kaldı! Yolculardan mazot parası istendi

İzmir- Ankara seferini yapan yolcu otobüsü mazotu bitince yolda kaldı. İddialara parası olmayan personel, mazot almak için yolculardan para istedi. Yolcular ile personel arasında zaman zaman sert tartışmalar yaşanırken, otobüs saatlerce bekletildi.

İZMİR'den Ankara'ya hareket eden yolcu otobüsü, bir müddet sonra mazotu bitince yolda kaldı. İddialara göre parası olmayan otobüs şoförü, yolculardan mazot parası istedi. Tansiyonun yükseldiği anlar bir başka yolcu tarafından cep telefonuyla çekilerek sosyal medyada paylaşıldı.

Edinilen bilgiye göre ilginç olay, İzmir-Ankara arasında sefer yapan bir yolcu otobüsünde meydana geldi. Biletli yolcularını İzmir Otogarı’ndan alan bir turizm firmasının otobüsü, varış noktası olan Ankara Şehirlerarası Otobüs Terminali’ne (AŞTİ) gidiş için yola çıktı. Otobüsün mazotu, yolda bir müddet sonra bitti.

MAZOT PARASI İSTEDİLER

İddialara göre ise kaptan ve diğer görevlilerin üzerinde mazot alacak para bulunmuyordu. Bu nedenle otobüste sinirler bir anda gerildi. Personelin mazot için yolculardan para isteme tartışmayı daha da alevlendirdi.

ÖNCEKİ HABERLER
Çavuşoğlu'ndan zirve öncesi kritik görüşme
BMGK'da 3 ülkeden Suriye tartışması
Minik Eren 5 yıldızlı otel havuzunda boğuldu!
5 ülke Rusya'ya karşı birleşti
380 bin yolcunun kart bilgileri çalındı
Aziz Yıldırım sürprizi! Maçı tribünden izledi
Yorumlar 14 yorum