BIST 9.312
DOLAR 31,00
EURO 33,59
ALTIN 2.020,27
HABER /  POLİTİKA

Yılmaz gerçek amacı açıkladı

Rize'den bağımsız aday olan Mesut Yılmaz gerçek hedefini açıkladı..

Abone ol

Rize'den bağımsız milletvekili adayı olan eski başbakanlardan Mesut Yılmaz, ''Benim hedefim mecliste bir sandalye elde etmek değil. Ben sizi tümden kurtarmak istiyorum. Her oyunuza ihtiyacım var'' dedi.

Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında Çayeli ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulunduktan sonra Mesut Yılmaz Parkı'nda seçim otobüsü üzerinden vatandaşları hitap etti.

MESUT YILMAZ'IN GERÇEK HEDEFİ

Diğer partililerin seçmenlere, ''Mesut Yılmaz nasılsa seçiliyor. Sen oyunu boşuna verme. Sen bize oy ver'' diyeceklerini iddia eden Yılmaz, şöyle devam etti:

''Benim hedefim Meclis'te bir sandalye elde etmek değil. Ben sizi tümden kurtarmak istiyorum. Her oyunuza ihtiyacım var. Elli bin ise elli bin, yüz bin ise yüz bin oya ihtiyacım var. Bana ne kadar güç verirseniz, beni ne kadar kuvvetli gönderirseniz ben orada sizin hakkınızı o kadar iyi temsil ederim."

" Türkiye için size o kadar kolay çıkış yolu gösterebilirim. Beni zayıf gönderirseniz benim orada işlerim zorlaşır. Geçen seçimlerde kime oy vermiş olursanız olun, hepinizden oy istiyorum. Bu seçim parti seçimi değil, sizden parti için oy istemiyorum. Bir tarafta bütün partilerin adayları var. Ama içlerinden seçilebilecek bir tane bile aday yok. Bir beş sene daha Çayeli kendi milletvekili olmadan yoluna devam edebilir mi?''