BIST 1.409
DOLAR 8,08
EURO 9,69
ALTIN 450,84
MEDYA

Yeni Hayat 8. bölüm fragmanı

Yeni Hayat dizisi 8. bölümüyle 22 Ekim 2020 Perşembe akşamı Kanal D'de olacak. Yeni Hayat'ın bu hafta yayınlanacak son bölümünde neler yaşanacak?

Yeni Hayat 8. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni Hayat'ın yeni bölümünde neler yaşanacak? Yeni Hayat 22 Ekim 2020 Perşembe akşamı Kanal D'de...

Özel Kuvvetlerden ayrılmış Yüzbaşı Adem’in karşısına çıkan bir iş fırsatıyla başlar her şey. Adem’in karısı Nevin ve küçük kızları Ece’yle beraber oluşturduğu mutlu çekirdek aileye yeni bir hayatın kapıları aralanmıştır. Adem'in tek yapması gereken zengin ve güçlü bir iş adamı olan Timur'un genç karısı Yasemin'i korumaktır. Eski bir bordo bereli olan Adem için katıldığı onca tehlikeli operasyondan sonra bu iş neredeyse çocuk oyuncağı gibidir. Nevin ise nihayet rahata erecekleri için mutludur.  Adem'in iş teklifini kabul etmesiyle o ve ailesi, yabancısı oldukları bambaşka bir dünyanın içine adım atarlar.

Bambaşka dünyaların insanları olan ve taban tabana zıt amaçları çatışan Adem ve Yasemin, başlangıçta nefretle yaklaşırlar birbirlerine. Bu nefretin büyük, tutkulu bir aşka dönüşmesi ise asıl kötü sürpriz olur ikisi için. İmkansız bir aşktır bu. Bir araya gelmeleri demek, bir yanda bir yuvayı yıkmak, diğer yanda zalim ve güçlü bir adamın tüm öfkesini üzerilerine çekmek demektir. Ama aşk imkansızlıklarla beslenen bir duygudur. Adem ve Yasemin, tüm uğraşlarına rağmen aşka yenik düşmekten kurtulamazlar. Adem'in karısı Nevin ise kocasını kaybetmemek, ailesini korumak için ne kadar ileri gidebileceğini keşfetmek zorunda kalır. Adem ile Yasemin’in sınavı aşkken, Nevin ile Timur’un sınavı ihanet olur.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Kalk Gidelim 125. bölüm fragmanı
Şeref Sözü 2. bölüm fragmanı
Baraj 10. bölüm fragmanı
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 168. bölüm fragmanı
Engin Yıldırım'ın attığı tweet masum mu?
Antalya'da banka müdürüne sokak ortasında saldırı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Erken seçim kabile devletlerinde olur
Erdoğan'dan üniversiteler için yüz yüze eğitim açıklaması
 Ermenistan Terter'de defin sırasında mezarlığı vurdu: 3 ölü, 5 yaralı
Sen Çal Kapımı 15. bölüm fragmanı
Yorumlar