HABER /  DÜNYA

Yeni bir günlük dizi başlıyor: Aşkın Bedeli

Yapımcılığını Düş Gezginleri’nin yaptığı dizi tiyatro kökenli oyuncuları ile dikkat çekiyor.

AŞKIN BEDELİ 9 Eylül Pazartesi itibariyle hafta içi her gün 13:00’de Star’da ekrana gelmeye başlayacak.

Hikaye

Poyraz, Türkiye’nin sayılı şirketlerinden olan Haznedar Holding’in genç veliahtıdır. Karısı Sedef ile parmakla gösterilen bir çifttirler. Biricik oğulları Uğur altı yaşındadır. Baba Mümtaz oğlu ile gurur duyar. Ancak ailenin bu mutluluğu uzun sürmeyecektir. Çünkü kökleri yıllar öncesine dayanan bir düşmanlık nedeniyle, genç bir adam bu aileden intikam alma peşindedir. Üstelik şimdi elinde büyük bir koz da vardır.

Bir gün Sedef kaçırılır ve hem polis hem aile seferber olsa da kimse izini bulamaz. Ancak birkaç gün sonra Sedef, hiçbir şey olmamış gibi eve döner. Herkes mutludur ama bir terslik vardır: Küçük Uğur daha görür görmez Sedef’e bağırır: Sen benim annem değilsin. Poyraz şoktadır. Karısına ne olmuştur da oğlu onu istemez. Ya da karısı değilse eve gelen ve karısına tıpa tıp benzeyen bu kadın kimdir?

Oyuncular: Zeynep Aydemir (Selen Arıkan), Deniz Bolışık ( Sedef Kılıç Haznedar),Arda Öziri ( Poyraz Haznedar), Mert Yavuzcan (Taner Odabaş), Kevork Türker (Mümtaz Haznedar), Yeşim Alıç ( Betül Haznedar), Göktuğ Alpaşar (Ender Haznedar), Fahri Öztezcan ( Dr. Alper Karadeniz), Zafer Demircan ( Gülten Kılıç) Burcu Cavrar ( Özge Tuğlacı), Orkun Öngel (Aras Haznedar), Serap Önder ( Hayriye Yılmaz), Erhan Mirahmetoğlu ( Ferhat Yılmaz), Zinnure Türe (Canan Solak)

Tarih: 9 Eylül Pazartesi
Saat: 13.00- YENİ DİZİ

ÖNCEKİ HABERLER
Suriye savaşı kapımızı çaldı!
Sınav çetesinin lideri dudak uçaklattı!
G-20'de Suriye için ortak açıklama!
iPhone 5S''in en merak edilen özelliği
Kanlı baskında en az 50 kişi öldü!
29 Ekim şiirleri kısa 5 kıtalık 29 Ekim şiirleri derlemesi
Yorumlar