BIST 1.461
DOLAR 8,31
EURO 10,06
ALTIN 498,69
HABER /  GÜNCEL

Yaşlı adama yardım eden o kadın konuştu

Trafikte aracından inerek yaşlı adama yardım eden kadın sürücü, yaşananları anlattı.

Abone ol

Kahramanmaraş’ta trafikte aracından inerek yaşlı bir adamın karşıya geçmesine yardım eden Aslıhan Kırmacı, yaptığı davranışın gayet normal olduğunu ve bu kadar ilgi görmesine şaşırdığını söyledi.

Belediye kavşağında bekleyen bastonlu yaşlı adamın yaya geçidinden geçmesi için harekete geçen belediye personeli Aslıhan Kırmacı, yaşadığı olayın spontane gerçekleştiğini belirterek, “İşten öğle arası için dışarı çıkmıştım. Ardından tekrar işe dönmek için otomobilimle hareket ettiğimde yaşlı adamı fark ettim. Yaşlı adamın zorlandığını gördüm. Bende hemen el frenini çektim ve aşağı indim. Amcanın karşıya geçmesine yardımcı oldum. Ardından yaşı amca benden bozuk para istedi. O ondan üzerimde yoktu. Tekrar aracıma bindim ve arkadaşımdan yaşlı amcaya yardımcı olmamsını rica ettim oda yaptı. Olaydan haberi olmayan diğer sürücüler korna çalarak tepki gösterse de durumu fark eden diğer sürücüler tarafından alkışlandım. Babam her zaman söyler kızım iyilik yap deniz at diye. Bende aslında sadece insanlık görevimi yaptım” dedi.

Aslıhan Kırmacı’nın eşi Sefa Kırmacı ise, “Eşimle gurur duyuyorum. Umarım örnek olur. Aslında eşim sadece insanlık görevini yaptı” dedi.

ÖNCEKİ HABERLER
Abdullah Öcalan hakkında ilginç iddia
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
Araştırma görevlisi kadroları son başvuru tarihi
'Acun bu sesi keşfetmeli'
Cizre'de sokak çatışması
CHP Kürtlerden böyle özür diledi
Mehmet Şimşek yüzsüzleri açıkladı
IŞİD doktor ve mühendis arıyor!
Ahmet Altan 2 yıl önce cemaati böyle yazmış
Cüneyt Özdemir canlı yayında gülme krizine girdi
Yorumlar 3 yorum