BIST 7.914
DOLAR 28,98
EURO 31,21
ALTIN 1.866,62
HABER /  POLİTİKA

Yapmış olduğum saçma sapan salak açıklamalar…

CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un katıldığı canlı yayındaki skandal sözlerinin yankıları devam ediyor. Son olarak Hüsnü Bozkurt'un sosyal medya hesabı hacklendi.

Abone ol

CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt'un Twitter sayfası hacklendi. Bozkurt'u hackleyen grup ise AYYILDIZ TİM.

Hackerlar, Bozkurt'un hesabından Adalet Bakanı Bekir Bozdağ ile AK Partili Efkan Ala'yı takip etmeye başladılar. Referandum için ise, 'Kararımız evet' yazdılar.

Hüsnü Bozkurt'un geçen hafta Halk Arenası'nda söylediği 'Diyelim ki 'Evet' çıktı, kimse heveslenmesin. Biz yine Samsun'dan başlarız, Amasya'ya gideriz, Sivas'a gideriz, Ankara'ya geliriz. Buradan İnönü'ye, Sakarya'ya, Dumlupınar'a... Ulan sizi İzmir'e kadar kovalamazsak anamızdan emdiğimiz süt helal olmasın. Sizi de sizin yedi göbek sülalenizi de bütün emperyalistleri de yine İzmir'den denize dökeriz' sözleri Türkiye'nin gündemine oturmuştu.

      

Savcılık Bozkurt hakkında "halkı kin ve düşmanlığa tahrik" suçundan soruşturma başlatmış, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu da Bozkurt'un sözlerini kınamıştı.

          

Bugün de Hüsnü Bozkurt'un hesabı kendilerine 'AYYILDIZ TİM' diyen hackerlar tarafından hacklendi. Bozkurt'un hesabından, ''Yapmış olduğum saçma sapan açıklamalardan oötürü başta yüce Tük milleti ve Cumhurbaşkanımızdan özür dilerim' mesajı paylaşıldı.