HABER /  MEDYA

Vatanım Sensin 57. bölüm fragmanı son bölüm ekrana kilitledi

Vatanım Sensin 57. yeni bölüm fragmanı şimdiden merak ediliyor. 24 Mayıs Perşembe akşamı ekrana gelecek Vatanım Sensin dizisinin 57. yeni bölümünde neler olacak? Son bölümüyle büyük ilgi gören Vatanım Sensin 57. yeni bölüm fragmanı İnternethaber'de.

Kanal D'de perşembe akşamları ekrana gelen ve yayınlandığı gün reyting rekorları kıran Vatanım Sensin dizisi, son bölümüyle yine izleyicileri ekrana kilitlemeyi başardı. Herkes şimdiden Vatanım Sensin'in 57. yeni bölüm fragmanını merak etmeye başladı.

SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? Cevdet'in kuvvacı olduğunu öğrenen Yunan Kumandanı Filippos, onu tutuklamak yerine göz hapsine almayı tercih eder. Bu sayede Ankara ve Mustafa Kemal Paşa'nın planlarına ulaşacaktır. Bunu oğlu Aleksi ile paylaşır ve gözlerinin aynı zamanda Leon'da olması gerektiğini ifade eder.

Yunan Ordusu tarafından kaçırılan Türk subaylarını kurtarmak için harekete geçen kuvvacıları, tehlikeli bir olay beklemektedir. Kuvvacıların kazdığı tüneli patlatmayı emreden Filippos, bu vazife için Cevdet'i görevlendirir. Cevdet'in, herkesin önünde vereceği bu kritik karar Hilal ile karşı karşıya gelmelerine yol açar. Hilal'in silah çektiği Cevdet'in itirafı ise ikili için tüm olayların seyrini değiştirir.

VATANIM SENSİN 57. BÖLÜM FRAGMANI

Yorumlar