BIST 11.065
DOLAR 33,04
EURO 35,99
ALTIN 2.561,47
HABER /  MAGAZİN

Usta sanatçıdan güzel haber oğlu konuştu

Akciğer kanseri teşhisi konulan ve geçen hafta tedavi için Küba'ya giden Sanatçı Arif Sağ yurda döndü. Sağ'ın oğlu tedaviyle alakalı 'her şeyin çok iyi gittiğini' söyledi.

Abone ol

Türk Halk Müziği’nin usta isimi, eski milletvekili Arif Sağ, tedavi için Küba’daki aşı tedavisini tamamlayarak kızı Aslı ve oğlu Tolga ile yurda döndü.

Uzun süreden bu yana akciğer kanseri tedavisi gören Arif Sağ, kızı Aslı ve oğlu Tolga Sağ ile birlikte geçen hafta aşı tedavisi için Küba’ya gitmişti. Arif Sağ'ın vefat ettiğine dair sosyal medyada peş peşe paylaşımlar yapılınca kızı Aslı, babası ile uçakta çekilen fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşmıştı.

AKCİĞER KANSERİNE YAKALANMIŞTI: Geçen yıl eşi Yıldız Sağ'ı kanserden kaybeden ve kendisine de akciğer kanseri teşhisi konulan Arif Sağ'ın Küba'da 5 seanslık aşı tedavisi gördü. Türk Halk Müziği'nin usta ismi, yaşamından endişe eden hayranları için Küba'da oğlu Tolga ve kızı Aslı ile Küba'da çekilen fotoğrafları Twetter hesabından paylaşmıştı.

YURDA DÖNDÜ: THY uçağı ile yurda dönen Arif Sağ, uçaktaki kabin görevlileri ile birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaştı.

TEDAVİYE DEVAM EDECEĞİZ: Tolga Sağ, DHA muhabirine; "Her şey çok iyi. Babam 1 hafta uygun tedavi gördü. Venezüella üzerinden döndük. İstanbul'da tedaviye devam edeceğiz" dedi.