HABER /  MAGAZİN

Uraz Kaygılaroğlu eşi kimdir nereli bakın nasıl zayıfladı

Uraz Kaygılaroğlu kimdir aslen nereli kaç yaşında? 2014 yılında evlenen Uraz Kaygılaroğlu'nun eşi Melis İşiten kimdir kaç çocuğu var? Uraz Kaygılaroğlu nasıl zayıfladı özel hayatı ve biyografisi internethaber'de.

Klavye Delikanlıları dizisinde yer alan Uraz Kaygılaroğlu bu akşam Beyaz Show'a konuk oluyor. Yeni filmi Aşkın Dansı'nda yer alacak olan Uraz Kaygılaroğlu'nun hayatı merak ediliyor.

İstanbul'da dünyaya gelen oyuncu, 30 Haziran 1987 doğumludur. Üniversite öğrenimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık Bölümünde tamamlamıştır. Uraz Kaygılaroğlu, Es Es ve Pis Yedili dizisinde rol aldı. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Harem adlı dizide de Feminen ağa rolüne hayat verdi. Şu anda Türkiye ve Azerbaycan’da popüler olan “Baba Candır” dizisinde Haluk Güney rolünü canlandırıyor. Aynı zamanda Trt 1’de yayınlanan Kuyruk adlı yarışmanın sunuculuğunu da yaptı. 2014 yılının haziran ayında Melis İşiten’le dünya evine girdi. Evliliklerinden 2 sene sonra 5 Aralık 2016’da kızları Ada dünyaya geldi.

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten'in Ada isimli bir kızı bulunuyor. Sık sık instagram hesabından fotoğraflarını paylaşan ikili eğlenceli halleriyle de dikkat çekiyor.

URAZ KAYGILAROĞLU NASIL ZAYIFLADI?

Uraz Kaygılaroğlunun diyet macerası 2 sene sürmüş. 140 kilodan 76 kiloya düşen yakışıklı oyuncu toplamda 64 kilo vermiş. Annem sağlığımdan dolayı çok endişeleniyordu ve bana 'Sen uyurken yatağından garip sesler geliyor. Zayıfla artık, öleceksin' diyordu. Onun ısrarları üzerine bir diyetisyene gittim. Eve geldiğimde annem listeyi gördü ve 'Bu listeyi sana diyetisyen vermiş olamaz burda çok yemek var' diyerek bana inanmadı. Tıbbi bir operasyon falan geçirmedim. Diyetle kilo verdim. Bir gün kuzenim Meriç ile giyinirken ki kendisi çok zayıftır. Çorabımı çekmek için eğildim. O sırada kuzenim 'Eğil de bir göbeğine bak' dedi. Normalde ayı vb. hayvan benzetmelerine çok maruz kalsam da o laf benim çok ağrıma gitti. Sonra yememeye başladım ve 15-20 kilo verdim.

Yorumlar