BIST 1.329
DOLAR 7,86
EURO 9,41
ALTIN 447,30
HABER /  MEDYA

Ünlü köşe yazarı hastaneye kaldırıldı

Milliyet Gazetesi köşe yazarı Doğan Heper, aniden rahatsızlanması üzerine hastaneye kaldırıldı.

Abone ol

Milliyet Gazetesi köşe yazarı Doğan Heper, aniden rahatsızlanması üzerine hastaneye kaldırıldı. By-pass ameliyatı olan Heper'in kalbindeki 5 damarı değişti.

Usta yazar sağlık durumuyla ilgili olarak  köşesinden okuyuculara bir duyuruda bulundu. İşte Heper'in köşesindeki o not:

DOĞAN HEPER KİMDİR?

Doğan Heper, 1937 yılında İstanbul'da doğdu. F İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nden mezun oldu. İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Gazetecilik Enstitüsü'nü de bitirdi. 1964'te Abdi İpekçi'nin isteği ile Milliyet gazetesi kadrosuna girdi.

Milliyet'te Abdi İpekçi'den sonra en uzun süre genel yayın yönetmenliğinde bulundu. Milliyet'te muhabirlik, sayfa sekreterliği, sorumlu müdürlük, yazı işleri müdürlüğü, genel yayın yönetmenliği, murahhas üyelik, icra kurulu başkanlığı, yönetim kurulu üyeliği, Doğan Medya Grubu yayın konseyi üyeliği ve yazarlık yaptı, yapıyor. Bu arada İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi Gazetecilik Enstitüsü'nde ve İletişim Fakültesi'nde ders verdi.

Aynı gazetede, Milliyet'te, 50 yıl çalışmakla bir rekora imza attı.İstanbul Barosu, Basın Konseyi ve Gazeteciler Cemiyeti üyesi. Basın Konseyi ikinci başkanlığını çok uzun bir süre yaptı. Evli ve iki çocuk sahibi.

ÖNCEKİ HABERLER
Cuma mesajları en anlamlı sözler fotoğraflı hadisli dualı
Cansel'e tecavüz eden o öğretmen konuştu!
Her satırı olay Nusaybin mektubu
Fuat Avni kim Fehmi Koru son kitabında açıkladı
İstanbullulara intihar ve bomba şoku! Trafik durdu
Migros kaçta açılıyor ne zaman kapanıyor yeni düzenleme
Yorumlar