BIST 1.461
DOLAR 8,39
EURO 10,16
ALTIN 503,27
HABER /  GÜNCEL

Ünlü isim yoğun bakımda! 11 yıl önce kanseri yenmişti...

Ünlü oyuncu Müjde Ar'ın kardeşi ve rahmetli Aysel Gürel'in kızı Mehtap Ar, 11 yıl önce rahim ağzı kanserini yenmişti. Mehtap Ar’ın birkaç aydır hastanede tedavi altında olduğu ortaya çıktı. Hastalığının nüksettiği iddialarına ise ablası Müjde Ar yanıt verdi.

Abone ol

10 yıl önce hayatını kaybeden ünlü söz yazarı Aysel Gürel’in kızı Mehtap Ar, yıllar önce rahim ağzı kanserine yakalanmış, uzun tedavi sürecinin sonunda hastalığı yenerek eski sağlığına kavuşmuştu. Ancak Ar’ın bir süredir yine ciddi sağlık sorunları yaşadığı ve tedavisine hastanede devam edildiği ortaya çıktı.

HASTANEDEYİZ AMA ONKOLOJİDE DEĞİL... Koç Üniversitesi Hastanesi’nin yoğun bakım ünitesinde olduğu öğrenilen Mehtap Ar’la ilgili eski hastalığının nüksettiği yönündeki haberlere, ünlü oyuncunun ablası Müjde Ar yanıt verdi:

“Mehtap geçen şubat ayında hastalandı. Hastanede olduğumuz doğru ama onkoloji bölümünde değiliz. Şu kadarını söyleyeyim, biz kendi isteğimizle, daha iyi bakılması için onu yoğun bakıma aldırdık. Çünkü normal odada çok misafiri oluyordu, dinlenemiyordu. Hatta bazıları arayıp ‘Ablanız sizi kandırıyor, ölüyorsunuz’ bile demiş, Allah aşkına bu yapılır mı? Kendisini bugün yarın normal odaya alıyoruz.”

Mehtap Ar’ı bir süre önce evinde ziyaret eden Şükran Ovalı, Müjde ve Mehtap Ar ile birlikte çekildikleri bu fotoğrafı sosyal medya hesabında paylaşmıştı.

ÖNCEKİ HABERLER
Ankara'da feci kaza! Üst geçitteki vince çarptılar ve hepsi öldü...
Bitcoin ile yüksek kazanç sağlama fırsatı
AK Parti'de bu belediye başkanları gidici!
İşte obezite cerrahisi hakkında doğru sandığınız 6 yanlış
Malign Melanom nedir?
Apple kullanıcılarının merak beklediği watchOS 5 güncellemesi yayınlandı!
Bu belirtileriniz varsa Damar Tıkanıklığı yaşıyor olabilirsiniz!
Cinsel isteği arttırıcı hareketler nelerdir?
Kirli hava 50 yaş üzeri kişilerde bunama riskini arttırıyor
Makyajsız güzel görünmek için neler yapılmalıdır?
Yorumlar