BIST 7.839
DOLAR 28,93
EURO 31,21
ALTIN 1.891,71
HABER /  SPOR

Ünlü boksör karizmayı çizdirdi

Ünlü boksör eski metresiyle çektirdiği skandal fotoğraflar yüzünden rezil oldu. İşte o kareler;

Abone ol

Meksika kökenli ünlü Amerikalı boksör Oscar de la Hoya’nın başı, eski metresinin çektiği belirtilen "file çoraplı ve kadın ayakkabılı" şoke edici fotoğraflar yüzünden belaya girdi.

De la Hoya’nın bir zamanlar sevgilisi olan 22 yaşındaki eski striptizci Milana Dravnel, çektiği fotoğrafların gerçek olmadığını açıklaması ve fotoğrafları basın kuruluşlarına satmaması için kendisine baskı yaptığı gerekçesiyle de la Hoya aleyhinde 100 milyon dolar istemiyle dava açtı.

Dravnel, New York’ta açtığı davada, evli de la Hoya’nın bir otel odasında kadın kıyafetleri içinde çektiği fotoğraflardan bazılarını bir Hollywood fotoğraf ajansına 70 bin dolara sattıktan sonra diğerlerini satmaması için anlaşma yapmaya zorlandığını belirtti. Eyalet mahkemesinde açılan davada, fotoğrafların piyasa değerinin altında satıldığı da kaydedildi.

Hayranlarını, özellikle Meksikalı fanatiklerini şaşkınlığa uğratan fotoğraflardan birinde 34 yaşındaki ünlü boksör, ağ çorap ve siyah topuklu ayakkabı, diğerinde beyaz bir bale eteği giymiş halde görünüyor.

Eski dansçı Dravnel, New York Post gazetesine yaptığı açıklamada da, fotoğrafları, kendisiyle bir yıla yakın romantik ilişki yaşadığı de la Hoya tarafından reddedilmesi üzerine sattığını söyledi.