BIST 1.533
DOLAR 7,65
EURO 9,09
ALTIN 417,23
HABER /  GÜNCEL

Uğur Arslan eşi Seçil Arslan kimdir kaç çocuğu var?

Bir dönem Evleneceksen Gel programı ile ekranlarda olan sunucu ve şair Uğur Arslan özel hayatı ile de merak konusu oldu. 48 yaşında olan Uğur Arslan aslen İstanbul Karagümrüklü. 2002 yılından beri Seçil Arslan ile evli olan Uğur Arslan'ın 2 çocuğu vardır. İşte Uğur Arslan'ın hayatı ve şiirleri...

Abone ol

Türk ekranlarının sevilen isimlerinden biri olan hem sunuculuk hem de şair olan Uğur Arslan özel hayatı ile de merak konusu oldu. Aslen İstanbul Karagümrüklü olan Uğur Arslan 48 yaşında. Şeçil Arslan ile evli olan Uğur Arslan'ın 2 tane çocuğu vardır. 

Uğur Arslan kimdir: Uğur Arslan 3 Ağustos 1972 tarihinde İstanbul'da doğdu. Babası işçi, annesi ev hanımıdır. 1978 yılında İstanbul Karagümrük Muallim Naci İlköğretim Okulu'nda başladığı öğrenimini, Orta Doğu Koleji'nde sürdürdü. İstanbul Üniversitesi Sakarya Kampüsü Makine Meslek Yüksek Okulu'ndan mezun oldu.

İşe girdiği fabrikadan kısa sürede ayrılarak lise yıllarındaki sunuculuk ve spikerlik idealini gerçekleştirmek için Ak Radyo'da program sunuculuğu yapmaya başladı. Bir yıl sonrada Kanal 7 televizyonunda sunuculuk ve sonrasında program yapımcılığına başladı.

Bir yıl sunuculuk, spikerlik eğitimini aldıktan sonra Amerika'da New York Film Akademisi'nde yönetmenlik eğitimi gördü. Temmuz 1999'da New York'da ilk kısa filmini çekmeye başladıktan bir ay sonra askerlik görevini yapmak üzere Türkiye'ye döndü. Askerliğini İzmir Narlıdere'de yaptı.

Daha çok yazdığı ve seslendirdiği şiirleriyle tanınan Uğur Arslan, Kanal 7'de önceleri Ramazan aylarında yayınlanan, sosyal yardım içerikli Deniz Feneri adlı TV programını sunmaya başladı. Eski sinema oyuncusu İbrahim Uğurlu ile birlikte sunduğu program kısa sürede büyük ilgi görünce 1998 yılında aynı isimde "Deniz Feneri Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği"ni kurarak Yönetim Kurulu Başkanlı'ğını yaptı.

Bir dönem TGRT'de Yol Hikayeleri isimli programı sundu. Kendi şiirlerini seslendirdiği çeşitli albümler çıkaran Uğur Arslan, FOX kanalının evlendirme programı Su Gibi programını Songül Karlı ile birlikte sunmaya başladı ve 2013 Hazıran'ında bu program sona erdi.

Seçil Arslan ile evlidir ve 2 çocuğu vardır.

Yine aynı kanalda bir sonraki sezon Mucize Hayatlar isimli programı sundu.Ancak ilgi görmeyince program yayından kaldırldı. Bunun üzerine Uğur Arslan FOX TV'le olan anlaşmasını sonlandırdı. 2014 Mart'ında yeniden Kanal 7'de Uğur Arslan'la Umut Var isimli programı sunmaya başlamıştır.

2012 yılında Star TV'de yayınlanmaya başlayan 'Benzemez Kimse Sana' adlı programda yarıştı. Şimdilerde Seda Sayan ile birlikte Star TV'de yayınlanmakta olan Evleneceksen Gel programını sunmaktadır.

Özel hayatı
Seçil Arslan ile evlidir ve 2 çocuğu vardır.

ÖNCEKİ HABERLER
Galatasaray'dan Sami Khedira bombası
Hatay'da etkisiz hale getirilen 3 teröristin kimliği belli oldu
Oruç Reis'in kaptanı Doğu Akdeniz'deki 35 günü anlattı! Devletimiz müsade etmedi
Adil Öksüz’ün araziye çanta gömdü iddiası savcılığı harekete geçirdi
Aslı Hünel eşi kimdir Savaş Yurtsever ne iş yapıyor?
Aslı Hünel kimdir kaç yaşında abisi Saruhan Hünel ile barıştı
ABD Başkanı Trump'a zehirli mektup göndermek isteyen kişi yakalandı
İYİ Parti'de deprem! Kurultay'da ağır toplar çizik yedi işte çizik yiyen isimler
Bakan Zehra Zümrüt Selçuk ilkokul günlerinden fotoğrafını paylaştı 35 yıl önceye ait
Rum basınından dikkat çeken iddia Merkel engelliyor
Yorumlar