BIST 1.331
DOLAR 7,91
EURO 9,44
ALTIN 461,82
HABER /  GÜNCEL

'Türkiye'nin ekonomisini terbiyesiz ve edepsiz insanlar bozuyor'

Ünlü modacı Cemil İpekçi, Türkiye'de ekonomik kriz yaşandığını iddia edenlere karşı çıkarken, "Terbiyesiz ve edepsiz insanlar hep olmuştur. Türkiye'nin ekonomisini bozan şey bu" dedi.

Abone ol

ÜNLÜ modacı Cemil İpekçi, müşteri profilinin değiştiğini belirterek, Türkiye'nin de kendilerinin de ekonomik sıkıntıların olmadığını söyledi. "Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yerine birini de görmüyorum" diyen Cemil İpekçi, yeni müşteri profili için de "Hiç oturmasını kalkmasını bilmeyen insanlar, alıştığımız tarzın dışındaki müşteriler" dedi.

10 YILDIR ALIŞTIĞIMIZ TARZ MÜŞTERİ GELMİYOR... Habertürk'te Kübra Par'ın sorularını yanıtlayan İpekçi, şıklık ve moda anlayışının değiştiğini belirterek, "Cumhuriyete geçişle Osmanlı bitmedi. Osmanlı'nın aileleri cumhuriyette yer aldı. Hiç oturmasını kalkmasını bilmeyen insanlar çok para sahibi oldu. 10 yıldır alıştığımız tarz müşteri gelmiyor" dedi. 

'ERDOĞAN'IN YERİNE BİRİNİ GÖRMÜYORUM'... Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'a oy verdiğini dile getiren ünlü modacı, gündeme dair şu yorumu yaptı: "Sayın Erdoğan'a güvenmiştim. Rizeli, Karadenizli, açlığı ve yoksulluğu bilen. O Kasımpaşa'nın fakirliğini bilen biri. Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yerine birini de görmüyorum. Gezi olayının birinci günü çok saftı, sonraki günler değil."

'EKONOMİK KRİZ YOK'... İpekçi, ekonomik kriz yaşanmadığını söyledi: "Terbiyesiz ve edepsiz insanlar hep olmuştur. Türkiye'nin ekonomisini bozan şey bu. Biz bugün dünyadan daha kötü halde değiliz".

ÖNCEKİ HABERLER
AK Parti'nin yeni belediye başkan adayları kimler? Gazeteler ne manşet attı?
Ferdi Kadıoğlu'na kiralık takım aranıyor
Windows 10'da sistem nasıl sıfırlanır?
DNA testleri de Black Friday indirimine girdi!
Vagner Love'a sürpriz talip!
20 yaş altı ve çocuklara seyahat yasağı var mı yeni bilgi
Yorumlar 21 yorum