HABER / GÜNCEL

Tunceli'de mağarada kıstırılan tüm teröristler öldürüldü

TUNCELİ Valiliği, 9 gün önce mağarada tespit edilen teröristlere yönelik havadan ve karadan düzenlenen operasyonla teröristlerin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

TUNCELİ Valiliği, mağaradaki teröristlere yönelik operasyonla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, mağaraya 13 Aralık'tan bu yana karadan ve havadan sürdürülen operasyonla bütün teröristlerin etkisiz hale getirildiği belirtildi.

Yapılan açıklamada, "Ovacık kırsalında İl Jandarma Komutanlığımızca 13 Aralık 2018 tarihinde başlatılan ve 9 gündür devam eden operasyonda bir mağara içerisinde teröristler tespit edilmişti. Mağara içerisinde bulunan teröristlere yapılan tüm teslim ol çağrılarına ateşle karşılık vermeleri ve teslim olmamalarından sonra bugün mağaraya karadan ve havadan yapılan operasyonla mağara içerisinde bulunan tüm teröristler etkisiz hale getirilmiştir. Bölgede operasyon devam etmektedir" denildi.

800 metre derinlikteki inlerinde kıstırıldılar işte üst düzey teröristlerin inlerindeki görüntüleri800 metre derinlikteki inlerinde kıstırıldılar işte üst düzey teröristlerin inlerindeki görüntüleri 800 metre derinlikteki inlerinde kıstırıldılar işte üst düzey teröristlerin inlerindeki görüntüleri 800 metre derinlikteki inlerinde kıstırıldılar işte üst düzey teröristlerin inlerindeki görüntüleri HABERİN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

Yorumlar5 yorum