BIST 9.735
DOLAR 32,54
EURO 34,61
ALTIN 2.447,89
HABER /  MEDYA

Tuğba Özay'ın burnuna ne oldu çığlıkları adayı inletti

Tuğba Özay Survivor adasında şok üstüne şok yaşadı. Dokunulmazlık oyununda Tuğba Özayın burnuna ne oldu , kırıldı mı? Nagihan Karadere ile yine kavga ettiler ve...

Abone ol

Survivor adasında Tuğba Özay acı dolu çığlıkları ile adayı inletti. Peki Tuğba Özay'ın burnuna ne oldu, kırıldı mı?

Survivor dokunulmazlık oyunu sırasında kemik sesleri yükseldi. Hayli sert geçen dokunulmazlık oyununda Tuğba Özay ve Gizem Kerimoğlu kapışması beklenmedik şekilde sonlandı.

TUĞBA ÖZAY BURNU KIRILINCA...

Tuğba Özay ile yarışan Gizem Kerimoğlu kolu kayınca ünlü manken çığlıklar atarak yere düştü.

'Burnum kırıldı' diye bağırarak ağlayan Tuğba Özay hemen doktor kontrolüne alındı.

ESTETİK Mİ OLACAĞIM?

Tuğba Özay 'ın yapılan muayenede gerçekten burnunun kırılmış olduğu ortaya çıktı.

Burnu sarılan Tuğba Özay acıdan çok 'estetik mi olacağım, benim burnumda hiç estetik yoktu' diyerek ağladı. acun Ilıcalı'da Tuğba Özay'ın bu ağlamasına hayli şaşırmıştı. Ada konseyinde Tuğba Özay'ı teselli etmek için yanına gittiğinde 'burnuma estetik mi yaptıracağım' diye ağlaması karşısında ne diyeceğini bilemediğini söyledi.

TUĞBA ÖZAY KİMDİR , İTALYAN EŞİ KİMDİ?

Tuğba özay kimdir eşi kimdirTuğba Özay, 12 Mayıs 2009 tarihinde İtalya'nın Milano kentinde görkemli bir düğünle Ludovic Fattizzo ile evlendi. İtalyan damat futbol menajeriydi. Kendi dili dışında 4 dili ana dili gibi konuşuyordu ve bir zamanlar futbol oynamıştı.

tuğba özay kocası Ludovic Fattizzo kimdir eski eşi

Tuğba Özay ile yabancı damadın "Büyük aşkı' İtalya'da başladı. Ludovic Fattizzo ilk tanışmalarını şöyle anlatmıştı;

-"Milano'nun en güzel otellerinden birinde tanıştık. Arkadaşımı ziyarete gelmiştim. Tuğba yanındaydı. İkimizin de ortak arkadaşıymış. Tuğba'yı görür görmez ona âşık oldum. Üzerinde rengârenk, ipek bir bluz vardı. Ondan gözümü alamıyordum".

Tuğba Özay Survivor 2016 adasında beklenmedik bir başarı gösteriyor.

GÖZ GÖZE GELİNCE ARAMIZDA ŞİMŞEK ÇAKTI

Tuğba Özay ise evliliğe giden süreci o dönemde şöyle anlatıyordu;

-"Ludovic tanıştıktan iki gün sonra evlenme teklifi etti. Hissetmiştim ve onun hayatımın insanı olduğuna inanmıştım. Milano'daki Louis Vuitton mağazasında bir an göz göze bakıştığımızda, aramızda şimşek çaktı. Tam ben kasada ödeme yapıyordum. O sırada geldi içeriye ve göz göze geldik. Orada başladı her şey. Bir gün bana Barselona'da buluşmayı teklif etti. Sonra olay birden ciddiye binmeye başladı. Baktım ben biletimi falan almışım. İçimden o kadar akmış ki, ona koştum."

İSTANBUL'DA STAR MİLANO'DA HİZMETÇİ

Tuğba Özay ile İtalyan eşi tanıştıktan 1 yıl sonra evlendiler. Evlilikleri süresince yarı zamanlı olarak İtalya ve Türkiye'de yaşadılar. En güzel günleri İstanbul- Milano arasında geçiyordu. Tuğba Özay'ın kendi deyimiyle 'burada star, orada housekeeper (hizmetçi)'ydi ama bundan çok mutluydu. Kocası Ludovic onu 'Tuğbişim' diye severken, o 'My love' demeden cümleye başlamıyordu.

Ludovic Fattizzo kimdir tugba ozuy survivor eski esi

7 YIL SONRA BOŞANDILAR

Futbol menajeri olan aşk evliliği 4 yılın sonunda çatırdamaya başladı 7 yılın sonunda da tamamen yıkıldı. Kocası Tuğba Özay'dan işini bırakıp temelli olarak İtalya'ya yerleşip çocuk yapmasını istedi. Tuğba Özay da eşi yerine işini seçip mankemeye gitti ve boşanma davası açtı.

Eşi 'bir daha düşün' deyip duruşmalara katılmayınca davası uzadı. İtalyan eşi yerine mankenlik kariyerini seçen ve 'Hiçbir erkek için işimi bırakmam ama eşimi bırakırım' diyen Tuğba Özay sonunda evliliğini resmi olarak da bitirdi. 

TUĞBA ÖZAY KİMDİR ASLEN NERELİ?

Tam adı Nihal Tuğba Özay olan ünlü manken 10 Şubat 1978 doğumlu. İzmir doğumlu olan Tuğba Özay'ın asıl memleketi ise Trabzon. 

Tuğba Özay poşulu
Tuğba Özay bir dönem sosyal medyada gezen poşulu ve kaleşnikoflu bu fotoğrafı nedeniyle sıkıntı yaşamıştı. Oysa fotoğraf bir filmdeki sahneden alınmaydı. Ancak üstüne 'Kürt kızı' yazılıp şehitlerin olduğu bir dönemde sosyal medyadan servis edilmişti.

Profesyonel yüzücülük ve voleybol geçmişi de olan Tuğba Özay, Fenerbahçe Voleybol takımında 5 yıl oyuncu olarak yer aldı. 1994 yılında mankenliğe geçen Tuğba Özay, 1995'de Miss Model of Turkey seçilmiş, ardından Miss Model of the World yarışmasında ikinci olmuştur. Aynı yarışmada en iyi vücutlu model ödülünü de almıştır. Dizi ve filmlerde de rol alan Tuğba Özay, televizyon programı sunuculuğu da yaptı. Mehmet Ali Erbil'in Çarkıfelek yarışmasında hosteslik de yapan Tuğba Özay, Türkiye'nin en tanınmış mankeni olarak biliniyor.

TUĞBA ÖZAY NİYE CEZAEVİNE GİRDİ?

Tuğba Özay sevgilisini tehdit etmesi için mafya ile görüşmesinden dolayı hapis cezası alıp cezaevine girmişti.

Tuğba Özay'ın 2008 yılında kariyerinin zirvesinde olduğu bir dönemde başından talihsiz bir olay geçti. Aldığı hapis cezası ile Paşakapısı Kadın ve Çocuk Tutukevi’ne girdi ve 5.5 ay hapis yattı.Tuğba Özay'ın cezaevine girmesinin sebebi ise o yıllarda birlikte olduğu sevgilisi Akın Büyükoğlu'ndan ayrılmak için Susurluk Davası hükümlüsü Yaşar Öz'den yardım istemesiydi.