HABER /  GÜNCEL

TSK hayvan bile yaşamaz dedi ve ilk kez yayınladı!

TSK Şırnak'ta teröristlerin kullandıkları bir evden görüntü paylaştı. Yapılan açıklamada "Teröristler hayvanların dahi yaşayamayacağı koşullarda kalıyor" denildi.

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Genelkurmay Başkanlığı, Şırnak'ta bölücü terör örgütünün kullandığı ve zarar verdiği evlerin görüntülerini yayınladı.

TSK'dan yapılan açıklamada şöyle denildi:

"Şırnak il merkezinde bölücü terör örgütüne yönelik icra edilen operasyonlara yoğun olarak kararlılıkla devam edilmektedir. İcra edilen operasyonlarda; teröristlerin barındıkları bir yaşam alanı görüntülenmiştir. Görüntülerde, teröristlerin hayvanların dahi yaşayamayacağı koşullarda kaldığı görülmektedir."VATANDAŞIN EVLERİNİ BARINAK YAPMIŞLAR"

Evde teröristlerin el yapımı patlayıcı yapımında kullandığı çok miktarda patlayıcı malzeme de ele geçirilmiştir. Ayrıca teröristlerin Şırnaklı vatandaşlarımızın evlerine verdikleri zararlar da yine açıkça görülmektedir. Hainler, vatandaşlarımızın evlerini kendi barınma yerleri haline dönüştürmüştür.

İŞTE O GÖRÜNTÜLER


PATLAYICI ELE GEÇİRİLDİ

Evlerin zeminlerini sığınaklar yapabilmek için kazmışlar, evlerin duvarlarını ise geçiş koridorları yapabilmek için yıkmışlardır. Evde teröristlerin el yapımı patlayıcı yapımında kullandığı çok miktarda çivi, tüp gibi malzeme de ele geçirilmiştir"

ÖNCEKİ HABERLER
Fehriye Erdal hakkında flaş gelişme yargılanacak!
Hayatımın Aşkı 3. bölüm 2. fragmanı Bartu bombası!
AÖF mezunlarına pilotluk müjdesi şartları neler?
Türkiye'nin yıldızları Kızılay için söyleyecek!
Erdoğan'la çay toplayan Yargıtay başkanından açıklama
EYT ile kimler erken emekli olabilir EYT emeklilik son durum
Yorumlar 8 yorum