BIST 8.242
DOLAR 27,27
EURO 28,86
ALTIN 1.667,00
HABER /  MEDYA

TRT'nin eleştirilen KJ'leri için çok sert cevap

TRT Haber ve Spor Yayınları Dairesi Başkanı Yaşar Taşkın Koç, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile konuşmalarına ilişkin ekrana gelen altyazılara yönelik sosyal medyadaki yorumlara çok sert tepki gösterdi.

Abone ol

TRT, referandum sürecinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmalarını yayınlarken konuşmanın içinde yer alan "Yalan söylüyor bu adam" ve "Terörist elebaşının yalanları" sözlerini de altyazı olarak kullanmıştı. Özellikle sosyal medyada bazı kesimlerden bu altyazılara yoğun eleştiri almıştı.

TRT Haber ve Spor Yayınları Dairesi Başkanı Yaşar Taşkın Koç, bu eleştirilere diğer kanallardan altyazı örnekleri vererek son derece sert bir şekilde yanıt verdi. Yaşar Taşkın Koç, Twitter hesabından şu mesajı paylaştı: "1- Kıçında gümüş kaşıkla doğmuş; hayatı boyunca bir gün çalışmamış haysiyetsiz 2- palyaçoluğunu paraya çeviren adi 3- Şizofren manyak ABV"

     

'HAYSİYETSİZLER... GERİZEKALILAR'

Koç, açıklamalarına şöyle devam etti: "Televizyonculuğun en basit işlemlerinden bir anlık fotoğraf karesiyle algı yaratmaya çalışan haysiyetsizler. Dedikodu spekülasyon iftira ile dümen çeviren ucuz adamlar. Bu döndürmeye çalıştığınız dolabın yeter ki kötü niyet besleyin, yapılamayacağı televizyon yok. Gerizekalılar."

        

Koç, ardından da farklı kanallardan KJ örnekleri paylaştı.

       

trt