HABER /  GÜNCEL

TEOG İngilizce soruları 27 Nisan 2017 cevap anahtarları EBA

27 Nisan 2017 TEOG İngilizce soruları ve cevap anahtarı eba.gov.tr'den bugün saat 14.00'den sonra açıklanıyor. TEOG 2. dönem soruları ve cevapları EBA'yla aynı anda internethaber.com'da.

TEOG İngilizce soruları 27 Nisan 2017 cevap anahtarları EBA

TEOG İngilizce Bilimleri sınavı sona erdi. 27 Nisan 2017 TEOG 2. dönem Fen soruları ve cevap anahtarları açıklanıyor. TEOG İngilizce soruları ve cevapları bugün saat 14.00'den itibaren eba.gov.tr adresinden erişime açılacak. 27 Nisan 2017 TEOG 2 İngilizce soruları ve cevap anahtarları indirme linki internethaber.com'da olacak.

TEOG İNGİLİZCE TESTİ KOLAYDI 

TEOG 2. dönem İngilizce testi genel olarak bu yıl kolaydı. Sorularda zorlanmayan öğrenciler sonuçlardan memnun. Peki ya diğer dersler? TEOG 2. GÜN YORUMLARI İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN 

TEOG yorumları 2. gün soruları nasıldı 27 Nisan 2017

8. sınıf öğrencilerinin katılacağı TEOG sınavının ilk oturumu dün yapılmıştı. İkinci oturum ise bugün yapılıyor. İstediği liseye girebilmek için TEOG'da ter dökecek öğrenciler için sınav iki oturumda da 09.00'da başlayacak. 

Sınava katılım sağlayacak olan öğrenciler dün Türkçe, Matematik ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinden, ikinci gün de Fen Bilimleri, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ve Yabancı Dil derslerinden sınavlara girdiler.

TEOG SONUÇLARI HAZİRAN'DA

TEOG sınav sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden, gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra adaylara duyurulacak. Sınav sonuçları Haziran ayında adaylara açıklanacak.

2017 TEOG 2 cevap anahtarları ve soruları eba.gov.tr'de

TEOG 2. dönem soruları ve cevapları 2017 ve EBA çözüm videoları

Yorumlar