HABER /  GÜNCEL

TEOG inkılap soruları 27 Nisan 2017 cevap anahtarları EBA

27 Nisan 2017 TEOG İnkılap tarihi soruları ve cevap anahtarı eba.gov.tr'den bugün saat 14.00'den sonra açıklanıyor. TEOG 2. dönem soruları ve cevapları EBA'yla aynı anda internethaber.com'da.

TEOG inkılap soruları 27 Nisan 2017 cevap anahtarları EBA

TEOG İnkılap sınavı sona erdi. 27 Nisan 2017 TEOG 2. dönem İnkılap soruları ve cevap anahtarları açıklanıyor. TEOG İnkılap tarihi soruları ve cevapları bugün saat 14.00'den itibaren eba.gov.tr adresinden erişime açılacak. 27 Nisan 2017 TEOG 2 İnkılap soruları ve cevap anahtarları indirme linki internethaber.com'da olacak. 

TEOG İNKILAP TARİHİ YORUMLARI

TEOG İnkılap Tarihi yorumları gelmeye başladı. Twitter'den İnkılap tarihi sorularına ilişkin fikirlerini yazan öğrenciler genel olarak testin kolay olduğunu düşünüyor. Peki ya diğer dersler?  2017 TEOG 2 YORUMLARI İÇİN AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYABİLİRSİNİZ.

TEOG yorumları 2. gün soruları nasıldı 27 Nisan 2017

 8. sınıf öğrencilerinin katılacağı TEOG sınavının ilk oturumu dün yapılmıştı. İkinci oturumlar ise bugün. İstediği liseye girebilmek için TEOG'da ter dökecek öğrenciler için sınav iki oturumda da 09.00'da başladı.

TEOG 2 İNKILAP TARİHİ KOLAY ÇIKTI

TEOG 2 İnkılap Tarihi sınavından çıkan öğrencilerin mutluluğu sosyal medyaya yansıdı. Sınavın kolay olduğunu söyleyen öğrenciler sınav arasında dans ettiler.

Sınava katılım sağlayacak olan öğrenciler dün Türkçe, Matematik ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi derslerinden, ikinci gün de Fen Bilimleri, T.C. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ve Yabancı Dil derslerinden sınavlara girdiler.

TEOG SONUÇLARI HAZİRAN'DA

TEOG sınav sonuçları, Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı Eğitim Bilişim Ağı (EBA) üzerinden, gerekli değerlendirmeler yapıldıktan sonra adaylara duyurulacak. Sınav sonuçları Haziran ayında adaylara açıklanacak.

2017 TEOG 2 cevap anahtarları ve soruları eba.gov.tr'de

TEOG 2. dönem soruları ve cevapları 2017 ve EBA çözüm videoları

Yorumlar