YAZARLAR

Tayyip Erdoğan'ın damadı ve diğer iki damat

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın FETÖ mücadelesini sekteye uğratmaktır yapılan.. Aksini düşünen yok; iki damadın tahliyesinin ceremesini ne yazık ki, AK Parti çekiyor, çekecek!

Mantık ve vicdanımızın kabulgörmediği iki tahliye yaşandı Türkiye'de.Kadir Topbaş'ın tahliye edilen damadı,FETÖ mücadelesindeki inançları yitirirken,Bülent Arınç'ın damadı kısa bir tutukluluksürecinden sonra serbest kaldı. 

Allah herkese, damadın iyisini, ahlâklısını vekula kulluk etmeyenini nasip etsin!

Kadir Topbaş'a, yahut BülentArınç'a verip veriştiriyoruz hepimiz. KabahatliTopbaş ve Arınç olsa eyvallah; aralıksız saydıralımikisine de. Ama gelin görün ki, 40 yıldır Türkiye'yi elegeçirmek için plân yapan FETÖ terör örgütünün esaretialtındaki iki damadın yaptıkları yüzünden, iki kayınpederinde yaşadıkları çileye dönüşmüş durumda. 

İki damat da, Arınç veTopbaş'ın başını öne eğdirmiştir! Her ikisi de,damatlarının yüzünden karşı koyamadıkları bir cehennemi yaşıyoradeta. 

Şaşmamak elde değil!

Tehlikeli, zehirli ve en önemlisi ahlâksız bir hain olanFETÖ'nün peşinden koşan her iki damada sahip çıkmak,onların masumiyetini savunmak, cezaevlerinde çile çeken oncainsanın acısını, çilesini elbettekatmerleştirmiştir. Yapılan FETÖ'ye hizmetten başkabir şey değil. 

Yapılan, AK Parti'ye kötülüktür!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın FETÖ mücadelesini sekteyeuğratmaktır yapılan.. Aksini düşünen yok; iki damadıntahliyesinin ceremesini ne yazık ki, AK Partiçekiyor, çekecek!

15 Temmuz yaklaşıyor!

Hainlere karşı kahramanca mücadele eden halk, yaklaşan15 Temmuz'u buruk karşılayacak gibi görünüyor.Türlü etkinliklerin düzenleneceği konuşuluyor. Peki oncaşeyden sonra, bu halk 15 Temmuz'da bir kez daha sokağa düşer mi,demokrasi nöbetleri yeniden tutulacak mı?

Pek emin değilim ben!

İki kişi...

İki hayırsız damat...

"Hasta" numarasına yatan bu ikili korkarımAK Parti'nin oylarına da sirayet edecek.Abdülkadir Selvi'nin dediği gibi, OHALKomisyonu adam akıllı çalışmazsa, AK Parti içinsıkıntı büyük. 

Hem de çok büyük...

OHAL Komisyonu'nun alacağı "adil kararlar" içindeki "damatöfkesi" dinmeyen ahalinin yüreğinin soğuması için yeterliolacaktır. Yeter ki, OHAL Komisyonu'ndaki işleyiş hızlıolsun... 

TAYYİP ERDOĞAN'IN DAMADI BERATALBAYRAK

İnsanların inançlarını kullanan "İslam vampiri"teröristin içindeki celladı, kayınpederi TayyipErdoğan gibi, erkenden farkeden BeratAlbayrak...

Bazen mağdur...
Bazen acı çeken...
Ve sıkça sahte gözyaşları döken FETÖ'nin gerçek yüzünüerkenden farkeden Berat Albayrak... 

Gözüne kestirdiği insanların kalbine kusursuzcasızabilen, hemen herkesi avucunun içine alan, insanlarınzaaflarını ustaca yönetebilen, türlü yalanlarıyla masum insanlarıtutkularının esiri haline getirmeyi başarabilen FETÖ'yüerkenden farkeden Berat Albayrak... 

15 Temmuz gecesi, kendini kahpe kurşunlardan sakınmasıgerekirken, Tayyip Erdoğan'ın dibinden ayrılmayan,otobüsün üzerine çıkıp kayınpederi gibi, hainlere meydanokuyan Berat Albayrak... 

Şımarık ve sırnaşık olmadı hiç!

Hayırlı bir damat oldu...

Hayırlı bir evlat oldu...

Ve en önemlisi, hayırlı bir devlet adamıoldu... 

Dedim ya...

Allah herkese damadın iyisini ve ahlâklısını nasipetsin!

Berat Albayrak gibi... 

Yorumlar53 yorum