YAZARLAR

Tayyip Erdoğan'a hakareti alkışlayanlar

Nezaketten, incelikten uzak bir kişilik sergiliyor Kemal Kılıçdaroğlu. Oysa öyle değildi, kibar, dinlemeyi bilen, eleştiriye açık, bir politikacıydı Kemal Kılıçdaroğlu... Sinir krizleri mi geçiriyor acaba?

Güneydoğu'da "kan gölü"ne dönüşmüş. Kadın, erkek, çoluk çocuk, bebek... kimsenin gözünün yaşına bakmıyor eli kanlı katiller. Sofrasında karnını doyururken, patlatılan kahpe bir bombayla paramparça olanlar.. Gelen şehit haberleri ve IŞID kahpeliği... 

Hal böyleyken... 

İktidara talip Kemal Kılıçdaroğlu'nun gündeminde bir tek konu, pardon pardon konu değil kişi var... 

Recep Tayyip Erdoğan.. 

Nezaketten, incelikten uzak bir kişilik sergiliyor Kemal Kılıçdaroğlu. Oysa öyle değildi, kibar, dinlemeyi bilen, eleştiriye açık, bir politikacıydı Kemal Kılıçdaroğlu... 

Sinir krizleri mi geçiriyor acaba?

Yoksa bizim bilmediğimiz hastalığın pençesine mi düştü?

Aklım almıyor!

Gerçekten aklım almıyor!


Hakarete alkış!
Hatice Kübra anlattı... CHP Kurultay'ında en çok alkışı, Kılıçdaroğlu'nun Erdoğan'a ettiği hakaretler almış.
O salonda iktidara gelmişler demek ki.. Dışarı çıkıp bakmışlar ki, AK Parti hâlâ iktidarda. Sormuşlardır birbirlerine, "Kemal Bey ne dedi?" diye..
-"Bilmem..."
-"Peki biz neyi lkışladık kardeş?"
-"Vallahi onu da bilmiyorum!"

Bir siyasi partinin lideri, üstelik ülke idaresine talip olan bir siyasi lider, nasıl bu kadar zıvanadan çıkar? Ülkenin onca sorunu varken, gündeminde sadece Recep Tayyip Erdoğan olan Kemal Kılıçdaroğlu bu hale nasıl geldi aklım almıyor!

Oysa... 

7 Haziran öncesinde bir şeyler söylemişti... 

Türkiye'de bugün asgari ücret  bin 300 TL ise, Kemal Kılıçdaroğlu'nun seçim vaadinden kaynaklanıyor. Emekliyi memnun eden zamlar... ve ekonomik vaatler... Kemal Bey ortaya attı, iktidar 1 Kasım'da sahiplendi, kazandı ve yapıyor. 

Şimdilerde, ağzından ne yeni ekonomik vaatler, ne ülke geleceği ile ilgili , ne de Türkiye'yi terör belasından çıkaracak bir reçete çıkıyor Kemal Bey'in ağzından... 

Sabah Erdoğan'la kalkıyor, akşam Erdoğan'la yatıyor!

"Diktatör bozuntusu... "

Hakaret, hakaret, hakaret... 

Ne ayıp, ne çirkin!

Geçtim... 

Hiçbir şey söylemiyorum artık.. 

Neden?

Nedeni şu:

Anladım ki, Kemal Bey'in Türkiye'ye dair söyleyecek bir sözü yok! 

Olsaydı bu kurultayda söylerdi diye düşünüyorum.

CUMA NAMAZINDA IŞID HUTBESİ

Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Kurultay'ında Diyanet İşleri Başkanı Mehmet Görmez'e de seslendi.. 

Yo yo, hakaret etmedi.. 

Dedi ki:

- Buradan Diyanet İşleri Başkanı'na sesleniyorum. Neden ama neden, camilerde, hutbelerde IŞID ile ilgili hutbe okunmuyor, neden bu konularda vaaz verilmiyor?

Hoppala... 

IŞID terörü ile ilgili en az üç tane hutbe dinledim ben. Ortak vaazların verildiğini kulaklarımla işittim. Daha geçen hafta, müslüman olan birinin Allah Allah nidalarıyla müslüman olan birinin kanıyla beslenemeyeceğini anlattı hoca.. 

Kemal Bey, Recep Tayyip Erdoğan takıntısından kurtulabilse... Cuma'ya gitse, benim duyduklarımı o da duyacaktı... Ne demiştim yukarıda, sabah kalkıyor Erdoğan, akşam yatıyor Erdoğan...

Cuma'ya vakit yok anlaşılan!

Yorumlar 75 yorum