YAZARLAR

Tahir Elçi ve Trabzonspor'un yüzünü kızartan Sadi Hoca!

Bakıyorum, Gökhan Gönül'e lanlı, lunlu konuşmalar. Bunu yapan Trabzonspor'un hocası... Bunu yapan, bu ülkenin sporuna hizmet eden bir kişi. Bunu yapan, tüm sporculara örnek olması gereken bir spor adamı..

Tahir Elçi, boyunu aşan bir laf etti diye,"PKK elçisi" ilan ettik, neredeyse kodeseatacaktık. Balyoz ve Ergenekon'da yaşamını yitirenler gibi,Tahir Elçi'ye de ölümü tattıracaktık!

"Öldürülsün" diye hedef yaptığımız Elçi, çokgeçmeden Diyarbakır'da öldürüldü. 

Kalleşçe öldürüldü... 

Alçakça öldürüldü... 

Tahir Elçi'nin ardından yazılacak çok şeyvar. 

Ve fakat... 

Diyorlar ki: "Erdem Gül serbest kalsın Can Dündartutuklu olsun!" Ne ayıp.. Ne çirkin bir teklif! Ben de diyorum ki:Ne Can, ne Erdem, ne de başka bir gazeteci tutuklu olmasın!

 "Lanet olsun!" demek meramımızıanlatmaya yeter mi bilmiyorum. 

Ah keşke, gittikten sonra ah vah etmesek. 

Ah keşke, ölüme sürükledikten sonra "yazıkoldu" palavrasının arkasına sığınmasak. 

Aykırı olsa da, görüşünü söyleyebilene ölümfermanı vermesek keşke... 

Tahir Elçi'ye rahmet, ailesine baş sağlığı ve sabırdiliyorum.

Elçi'nin evlatlarını babasız bırakan o kahpekurşunun sahiplerine de bir kez daha lanet okuyorum.

Trabzonspor'a yakışmayanhareketler

 Fenerbahçe-Trabzonmaçı leri dün gece oynandı ve 2-0 bitti. Maç bitti,sevinen sevindi, üzülen üzüldü. Artık geriye dönüp bakmanın biranlamı yok!

Tahir Elçi'nin arkadasındanyazılacakları şurada değilde farklı bir yazıda derinlemesinedeğinmek gerek. Kimse bir çırpıda hedef yapılmamalı. Kahpekurşunlarla öldürülmemeli.

Olmamalı...  

Bakıyorum, Gökhan Gönül'e lanlı, lunlu konuşmalar.Bunu yapan Trabzonspor'un hocası... Bunu yapan, bu ülkenin sporunahizmet eden bir kişi. Bunu yapan, tüm sporculara örnek olmasıgereken bir spor adamı.. 

"Sen karışma lan!" diyor Gökhan'a... 

Ah be Hocam... 

Ah be Sadi Tekelioğlu... 

Meral Akşener beni yanılttı. Sorduklarında,"İyidir, hoştur ama... " diye başlardım konuşmama.. Ve Akşener'incesaret edip Bahçeli'nin karşısına dikilemeyeceğinden demvurmuşum. Yanılttığım kişilerden özür diliyorum. Akşener'den dehelallik isterim. Ona haksız yere yüklendiğim için...

Ne yapsaydı Gökhan, Haccetepe'de mıhlanıp kalsa mıydı?Fenerbahçe'ye geldi diye günah mı işledi? Başarılı oldu diye, MilliTakım'a kadar yükseldi diye ayıp mı etti?

Hayır Hocam, hayır... sen ayıp ettin, evladınyaşındaki Gökhan'a bir spor adamına yakışmayan üslup kullandın."Evlat" diyeceğine, "lan" dedin. 

O maçı kazansan ne olur be Hocam?

Ne olur, kazanmış mı olacaksın?

Gökhan'a kullandığın o lafından sonra bin kazansanne olur Sadi Hocam?

Gökhan'ı kazanmadıktan sonra dünyaları kazansan ne olur SadiHocam? 

Ne olur söyle!

Yorumlar10 yorum