BIST 8.026
DOLAR 28,92
EURO 31,50
ALTIN 1.942,40
HABER /  MEDYA

Survivor Nihal Candan kimdir? Bahar Candan meğer...

Survivor gönüllüler kadrosunda yer alan Nihal Candan kimdir? Nihal Candan Survivor'da kardeşi Bahar Candan ise İşte Benim Stilim'de boy gösteriyor.

Abone ol

Acun Ilıcalı'nın 2016 yılı Survivor gönüllüler takımına seçtiği Nihal Candan kimdir ve kardeşi Bahar Candan hangi yarışmada yer alıyor? 

Nihal Candan ve Bahar Candan kardeşler Acun Ilıcalı'nın kanalı TV8'deki yarışmaların gediklisi oldular. Nihal Candan Survivor öncesinde de İşte Benim Stilim yarışmasında iki dönem yer almıştı. Torpili kimden merakı yaratan Nihal Candan en rüküş isim olmasına rağmen İşte Benim Stilim All Star kadrosuna bile dahil edilmişti.

BAHAR CANDAN KİMDİR?

Nihal Candan Survivor yarışmasına transfer olurken yerine İşte Benim Stilim 'e kardeşi Bahar Candan kuruldu. Cadde ağzıyla konuşan Bahar Candan henüz 18 yaşında. Nihal Candan'ın daha fena bir versiyonu olan Bahar Candan öyle bir giyim tarzına sahip ki jüri sık sık 'bu kadar açık giyinme' demek durumunda kalıyor.

NİHAL CANDAN KİMDİR?

20 yaşında olan Nihal Candan aslen Mersinli. Beykent Üniversitesi hukuk fakültesi öğrencisi olduğunu söylüyor. Her ay giyinmeye 1000 bin lira ayıran Nihal Candan, maddi durumu iyi olan bir ailenin kızı.

Survivor'a giderken yaptığı çekimde 'Niye aç kalmaktan korkayım ki ben zaten rejim yapıyorum' diyen Nihal Candan adadaki ikinci gününde açlık ve karanlık yüzünden ağlamıştı.