BIST 8.026
DOLAR 28,92
EURO 31,49
ALTIN 1.940,36
HABER /  GÜNCEL

Semih Öztürk kimdir? Survivor öncesi mastürbasyon rezilliği

Survivor gönüllüler kadrosundaki Semih Öztürk kimdir? Ütopya yarışmasındaki Semih Öztürk'ün mastürbasyon görüntüleri olay yaratmıştı.

Abone ol

Semih Öztürk kimdir? Survivor adasında gönüllüler takımını ilk günden karıştırmaya başlayınca herkes kim bu Semih Öztürk diye sormaya başladı. Ütopya yarışmasında mastürbasyon görüntüsü ile skandal yaratan Semih Öztürk finale kadar kalmıştı.

Ütopya yarışmasında Semih Öztürk ve sevgilisi Kurretülayn olay yaratan görüntüleri ile konu olmuşlardı. Ütopya evinden yansıyan mastürbasyon görüntüsü sosyal medyaya düşmüş ve hayli tepki almıştı.

Semih Öztürk Ütopya yarışmasında sevgilisinin kucağında mastürbasyon yaparken görüntülenmişti. Semih Öztürk 'ün mastürbasyon görüntüleri hayli tepki çekmişti.

SURVİVOR SEMİH KİMDİR NASIL BİRİDİR?

Ütopya'nın ardından Survivor gönüllüler takımıyla izleyici önüne çıkan Semih Öztürk tiyatro bölümü mezunu. 24 yaşında olan Semih Öztürk Ütopya yarışması ile tanındı.

Ütopya'da finale kadar kalan Semih Öztürk birinciliği ve büyük para ödülünü Tuncay'a kaptırdı.

Fitneciliği Semih Öztürk'ün en belirgin yönü. Kibiri ve kendini taktiksel zeka olarak görmesi ise diğer bir yönü.

SURVİVOR SEMİH ÖZTÜRK GÖNÜLLÜLERİ KARIŞTIRIYOR

Survivor adasında gönüllüler takımı içinde ilk günden arıza çıkartan Semih Öztürk ilk bölünmelere de sebep oluyor. Survivor adasında Efecen ve Serkay Tütüncü ile kavgalı olan Semih Öztürk her iki ismi de bir çok kez çileden çıkarttı. Serkay'a lakap takan Semih Öztürk dedikoduculuğu ile de antipati toplayan isim oldu.