YAZARLAR

Süleyman Soylu ve Tayyip Erdoğan'ın yaptıkları!

Be ey vicdansız, be ey Allah'ın insaf bahşetmediği varlık, Türk insanı bugün modaya uymuyor mu? Mini etek yasaklandı mı? Askısız bluzla kimse sokağa çıkmıyor mu? İstiklal caddesinde birasını, rakısını isteyen istediği zaman içmiyor mu?

Türkiye'nin yüzde 51'ine yukarıdan bakanlarkendilerini neredeyse bir devgibi hissediyorlar. Düştüğü çukurda debelenenler,takdir etmek yerine inkâra sığınıyor:

- (...) her şeyinsanki göklerden gönderilen TayyipErdoğan tarafından yapıldığınısanıyor. Bunlara göre, sanki eskiden hiç yol yoktu.

Var mıydı a be zavallı?
Bolu Tüneli patates deposu yapılmamış mıydı?
Avrasya mı vardı eskiden?
Marmaray'ı kim yaptı?
Yavuz Sultan Selim Köprüsü kimin eseri?
Balıkesir Bursa yolu ne zaman yapıldı?
İstanbul-Bursa-İzmir Otoyolu (OsmangaziKöprüsü DahilTayyip Erdoğan tarafındanyapılmadı mı?
AK Parti 2002 yılında iktidara geldi. 2002'nin rakamlarınabaktığımızda Türkiye'de sadece 6 bin 101 kilometre bölünmüş yolyapılmış. 2003 yılından 2017 yılına kadar yapılan tam 19bin 608 kilometre bölünmüş yolu Tayyip Erdoğan yapmadıysa kim yaptıbe vicdanı nasır tutmuş kuduruk?
Edirne Kınalı otoyolu235 km.
Sakarya Kazancı Gümüşova Gerede Otoyolu 192 km.
Ankara Gerede otoyolu 230 km.
Tarsus-Adana-Gaziantep yolu 320 km. 
Liste uzuyor ahmak herif.
Ankara-Niğde otoyolu 330 km...
Çanakkale'yi duydun mu Çanakkale... 

Diyor ki:
- (...) sanki 70 sente muhtaçtık.

Değil miydik?
IMF'ye gırtlağımıza kadar borçlu değil miydik?
Türkiye'nin ekonomisini düzeltsin diye bakan ithal etmedik mi?
İnsanlar güçlükle yaşamıyor muydu? Bu ülkenin başbakanının kafasınayazar kasa fırlatılmadı mı? TOKİ yaptığı konutlarda kim yaşıyorşimdi? 

Diyor ki:
- (...) sanki kimse dininiyaşamıyordu.

Yaşıyor muydu?
İmam Hatip okullarını kim tarumar etti?
Başörtülü kızlarımızı ikna odalarına kim alıyordu?
Başörtülü diye gencecik kızların eğitim hakkını kim gaspediyordu?

Diyor ki:
(...) Modaya uyardı Türk insanı. Mini eteği               de giyerdi. Askısız bluzla da sokağaçıkardı, şortla da gezerdi. Bir lokantada içkiiçmekten korkmazdı, ozamanlar kahvelerde bile bira satılırdı, sarhoş olanlarvardı.

Be ey vicdansız, be ey Allah'ın insaf bahşetmediğivarlık, Türk insanı bugün modaya uymuyor mu? Mini etekyasaklandı mı? Askısız bluzla kimse sokağa çıkmıyor mu?İstiklal caddesinde birasını, rakısını isteyen istediği zamaniçmiyor mu? Be ey düştüğü çukurda debelenen insan kılıklıyaratık, Türkiye'de kimse sarhoş olmuyor mu artık? Sen hergece kafayı nerede çekiyorsun?

Başına geçirdiğin FETÖ postuyla körleşipsağırlaşmışsın sen. Yüzde 51'in gördükleri seniçıldırtıyor farkındayım, Can'ın bu yüzden sıkkın, öfke nöbetigeçiriyorsun biliyorum. Ama sen de bil ki, klavyeniyumruklaya yumruklaya çıkardığın mırıltılar gerçeği değiştirmiyor,değiştirmeyecek.

Yaptığın şeytani hesabı kimse yemiyor çünkü!
Hadi şimdi UzanCan'ım!

SÜLEYMAN SOYLU NİYE HEDEFTE?

Cumhurbaşkanı Erdoğan
'ın "Ahlâksıztroller" dediği kesim, uzun zamandır SüleymanSoylu'yu 'siyaset geçiti'ndeki ateşeatmak istiyordu. 
Soylu'nun yüreği, yapılan bu vahşiliği daha fazlakaldıramadı!
Uzun zamandır kendisine duyulan öfkenin kokusunualıyordu. 
Buna rağmen...
İşine baktı... 
Dediği şuydu:
- Ben görevimi yapıyorum!
Bir mücadelebaşlatmıştı Süleyman Soylu, yedi düvele karşıverdiği mücadelede, kimseden merhamet beklemiyordu. Zira, o siyasetyapmak yerine, görevini yaptı, yapıyor.
AK Parti'ye girdiği günden bugüne kadar, hiç bir zamansiyaset yapmadığına ben şahidim. Teşkilat Başkanı oldu,görevini yaptı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı oldu, göreviniyaptı. İçişleri Bakanı oldu, hâlâ göreviniyapıyor. 
Soylu'yu hedef yapan, görevaşkıdır. 
"Ahlâksız troller"Berat Albayrak'lakarşı karşıya getirdi onu. Şeytanın elçilerikardeşi kardeşe kırdırmakta başarılı olamayınca, bu seferkarınlık örtünün altındaki yalanlarını servisetmeye başladılar. Oğlu ile ilgili umutsuz bir oyun sergilediler.Soytarı gösterisi, Süleyman Soylu'nun canınatak etti, o yüzden "geri çekilme" erdeminigösterdi. 

Bütün seslerden, boş laflardan, yalanlardan, iftiradan,ahlâksızlıktan uzakta, yalnız olmak istedi Süleyman Soylu.Erdoğan'a sorgusuz itaat etmek şartıyla"Hadi bana eyvallah!" dedi. 

Ve fakat...
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hesabakatmamıştı:
- İşine bak SüleymanBey!

Emir, demiri kesti ama...
"Ahlaksız troller" hâlâ işbaşında... 
Şeytanın elçiliğine devam yani...

Twitter: @hadiozisik
Facebook @hadiozisik
Instagram @hadiozisik
Youtube @hadiozisik

Yorumlar80 yorum