HABER / MEDYA

Siyah Beyaz Aşk 31.yeni bölüm fragmanı yayınlandı Namık Ferhat'ın babası mı

Kanal D'nin izleyiciyi aşklarına hayran bıraktıran dizisi Siyah Beyaz Aşk 30.son bölümde nefesler tutuldu. Namık, Ferhat'ın babası mı? Siyah Beyaz Aşk 30.son bölüm ardından 31.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Siyah Beyaz Aşk 31.yeni bölüm fragmanı.

Kanal D ekranlarının izleyici tarafından beğeniyle izlenen dizisi Siyah Beyaz Aşk 30.son bölümde Namık'a silah doğrultan Ferhat ne öğrendi. Namık, Ferhat'ın babası mı? Siyah Beyaz Aşk 30.son bölüm ardından 31.yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Gelin önce Siyah Beyaz Aşk 30.son bölümde neler oldu özetine bakalım hemen ardından Siyah Beyaz Aşk 31.yeni bölüm fragmanını izleyelim.

SİYAH BEYAZ AŞK 30.SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI ÖZETİ; Ferhat, polislerin elinden kurtulmayı başaran Namık’ın peşine düşer. Tek amacı polislerden önce Namık’ı bulup, Necdet’in intikamını almaktır. Bu uğurda etrafında ne varsa yakıp yıkmaktan çekinmeyecektir. Aslı ise Ferhat’ın geri dönüşü olmayan bir hata yapmaması için elinden geleni yapacaktır. Bu yolda Ferhat’ı Namık’tan uzak tutmak için Aslı’nın yapacakları ikilinin aşkı arasında yeni engellerin ortaya çıkmasına neden olacaktır. Aslı, Ferhat’ın öfkesini aşkları ile dizginlemeyi başarabilecek midir?

Namık polislerin elinden kaçmayı başardıktan sonra kaçak hayatı yaşamaya başlar. Ferhat, her yerde kendisini ararken, Namık da Ferhat’tan kolay kolay vazgeçmeyeceğini gösterecektir. Namık’ın Ferhat’ı tekrar kendi tarafına çekebilmek için tercih ettiği yol ne olacaktır?

Gülsüm, kendilerini yıllarca Namık’a mahkûm edenin Ferhat olduğunu düşündüğü için abisine karşı öfkelidir. Yeter ise yıllardır sakladığı gerçeğin ortaya çıkışı ile evlatlarını kaybetmenin eşiğine gelecektir. Tüm yaşananlara rağmen Yeter’in çocuklarını ve ailesini bir arada tutması mümkün olabilecek midir?

SİYAH BEYAZ AŞK 31.YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Yorumlar