GÜNCEL

Şırnak'ta üzerinde C-4 olan İHA'nın valiliğe düşme anı kamerada!

Şırnak Valiliği'nin bahçesinde düzenlenen 10 Kasım törenlerinin ardından valiliğin bahçesine ve 10 ayrı askeri bölgeye insansız hava aracı düştü. Üzerinde C-4 patlayıcı tespit edilen İHA'nın düşme anı ise kameraya böyle yansıdı.

ŞIRNAK 'ta, valilik bahçesinde düzenlenen 10 Kasım törenlerinin bitmesinin ardından tören alanına insansız hava aracı düştü. Aynı anda kentteki 10 ayrı askeri bölgeye de insansız hava aracının düştüğü öğrenildi. Üzerinde C-4 patlayıcı tespit edilen İHA'nın düşme anı ise kameraya böyle yansıdı. 

Şırnak'ta, Atatürk'ü anma töreninin ardından Valilik bahçesindeki alana ve 23'üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı arazisine, 2 İnsansız Hava Aracı (İHA) düştü. Yapılan incelemede, İHA'larda çivi ve metal parçalarıyla güçlendirilmiş C-4 patlayıcı yüklü olduğu belirlendi.

Şırnak Valiliği bahçesindeki tören alanında, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 80'inci yıl dönümü nedeniyle anma töreni düzenlendi. Törenin ardından protokol alandan ayrıldı. Vatandaşların da ayrıldığı sırada tören alanına İHA düştü. Aynı saatlerde, 23'üncü Jandarma Sınır Tümen Komutanlığı arazisine de bir İHA düştüğü öğrenildi.

Sitene Ekle
Yorumlar 2 yorum