BIST 1.191
DOLAR 7,97
EURO 9,45
ALTIN 487,20
MEDYA

Kim Milyoner Olmak İster'de seyirciyi ekrana kilitleyen soru

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının son bölümündeki 'Hangisi tıpatıp kelimesi ile eş anlamlı ifadelerden biri değildir?' sorusu merak konusu oldu. bir anda merak konusu oldu. İşte o sorunun yanıtı...

ATV'de ekrana gelen Kim Milyoner Olmak İster'de 'Hangisi tıpatıp kelimesi ile eş anlamlı ifadelerden biri değildir?' sorusu merak konusu oldu. Şıklar arasında Tıpkısının aynısı, Aynısının tıpkısı, Tıpkısı tıpkısına ve Tıpkısının tıpkısı ifadeleri yer aldı. Yarışmacının bu soruya yanıtı ise C şıkkı yani 'Tıpkısı tıpkısı'na oldu. Fakat doğru cevabın 'Tıpkısının tıpkısı' yani D şıkkı olduğu öğrenildi. 

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar