BIST 115.748
DOLAR 6,86
EURO 7,73
ALTIN 392,14
HABER /  MEDYA

Sima Şerafettinova kimdir babası zengin mi?

Sima Şerafettinova İşte Benim Stilim yarışmasının en dikkat çeken ismi. Zengin olan Sima Şerafettinova babasının holdingi olduğunu söylüyor.

Abone ol

Azerbaycanlı Sima Şerafetinova İşte Benim Stilim yeni yarışmacıları içinde en çok merak edilen isim oldu. Peki babasının holding sahibi olduğunu söyleyen Sima Şerafetinova kimdir, kaç yaşında ve hangi üniversitede ne okuyor? İşte Sima Şerafettinova hakkında merak edilenler.

Sima Şerafetinova İşte Benim Stilim yeni yarışmacılarının en küçük ismi. 17 yaşında olan Sima Şerafetinova ailesinin izniyle yarışmaya katılmış. 'Çakma barbi' lakabı takılan Sima Şerafettinova Azerbaycanlı.

SİMA 'NIN BABASI KİMDİR?
sima-şerafettinova-kimdir.jpgSima'nın anlattığına göre babası Azerbaycan'da önemli bir işadamı ve bir holding sahibi... 15 yaşında Azerbaycan'da babasından gizli olarak 13 yaşında fotomodellik yapmış.
sima-şerafettinova-işte-benim-stilim.jpg15 yaşında da babasından izinsiz olarak bu kez de güzellik yarışmasına katılmış. Tek çocuk olan Sima ailenin şımarak kızı olarak görülüyor.

AZERBAYCAN'DA ÜNLÜ MÜ?
best-model-sima-şerafetinova.jpgAzerbaycan 'da ünlü olduğunu söyleyen Sima Şerafetinova 2014 Best Model Of Azerbaycan birincisi olduğunu söyledi. Azerbaycan'da birinci olduktan sonra televizyonda stend-up yaptığını söyleyen Sima , bir programda da jüri olmuş.
sima-şerafettinova-instagram.jpg
6 dil bildiğini öne süren Sima Azerice , Türkçe , Rusça ve İngilizce 'yi ana dili gibi konuştuğunu Ukraynaca ve İspanyolca'da çok az konuşabildiğini söyledi. Sima Şerafettinova Türkiye'de özel bir üniversitede bilgisayar mühendisliği eğitimi alıyor.

İŞTE SİMA ŞERAFETTİNOVA'NIN AĞZINDAN KİMDİR SORUSUNUN YANITI?

ÖNCEKİ HABERLER
CHP'den 2015 seçimleri için 'alkış' talimatı
Kılıçdaroğlu 3 CHP'liyi partiden atacak
23 Nisan kaç gün tatil 24 Nisan tatil mi?
23 Nisan şiirleri en güzel kaynaklar
AB, Akdeniz'de ölüm yolculuklarını neden durduramıyor?
Kaymakam maaşları zamlı kaç para oldu 2020 yeni maaş
Yorumlar 11 yorum