BIST 1.512
DOLAR 7,20
EURO 8,77
ALTIN 415,18
MEDYA

Sıla'nın sevgilisi ünlü şef Hazer Amani'ye MasterChef jürisinden olay sözler

Geçtiğimiz yıl MasterChef jürilerinden biri olan Hazer Amani, bu yıl The Taste Türkiye'ye geçti. MasterChef Türkiye'nin başarılı şefi Mehmet Yalçınkaya, Eser Yenenler'in sunduğu EYS Show programında Hazer Amani'ye göndermede bulunarak, "Geçen yılda güzeldi ama bu seneki ekip daha iyi." dedi.

Eser Yenenler'in sunduğu EYS Show yeni sezonuyla TV8 seyircilerine merhaba dedi. EYS Show yeni bölümünde MasterChef Türkiye'nin başarılı ve sevilen şefleri Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu konuk olarak katıldı. Programda konuşan şef Mehmet Yalçınkaya, üstü kapalı bir şekilde ünlü şarkıcı Sıla'nın sevgilisi şef Hazer Amani'ye göndermede bulundu.

Yalçınkaya yaptığı açıklamada, "Aslında MasterChef dünyada en çok izlenen programlardan bir tanesi. Bir kere Türkiye'nin en iyi televizyoncularından birinin elinde olan bir proje. Geçen yılda güzeldi ama bu seneki ekip daha iyi." ifadelerini kullandı.

O sırada İtalyan şef Danilo Zanna gülüyor ve Mehmet Yalçınkaya'yı dürtüyor. Mehmet Yalçınkaya'nın "Ne oldu?" demesi üzerine Zanna, "Estağfurullah" diye yanıt veriyor. O anlar salonda bulunan izleyicileri kahkahaya boğdu.

Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya'nın söz konusu açıklamaları, geçtiğimiz yıl MasterChef jürisi olan ve bu sene The Taste Türkiye'ye geçen şef Hazer Amani'ye "gönderme" olarak değerlendirildi. Hazer Ameni'nin sunucu ve mentör şef olarak görev yaptığı The Taste Türkiye programı reytinglerde 55. sıralara kadar geriledi. Hazer Amani'nin yerine jüri olarak bu yıl katılan Danilo Zanna ile MasterChef, reytinglerde büyük bir çıkışa geçti.

Sitene Ekle
Yorumlar
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Devlet Erkanları Anıtkabir'de Büyük Önder Atatürk'ü andı
Rıdvan Dilmen'den ilginç tespit: Cüneyt Çakır uyuttu beni
Her Yerde Sen 22. Bölüm 1. Fragmanı
Gaziantep Futbol Kulübü Teknik Direktörü Marius Sumudica'nın açıklamaları
Sultangazi'de tavuklu pilav 53 kişiyi hastanelik etti
Hatay'da büyük vicdansızlık! 1 aylık bebeği sokağa terk ettiler
Çukur 75. bölüm 2. fragmanı: 3. sezon 8. bölüm
Atatürk, vefatının 81’inci yılında Dolmabahçe Caddesi’nde dijital sergi ile anılıyor
Kadıköy’de 10 Kasım’da ‘Ata’ya Saygı Zinciri’
Denizli'de kuyuya düşen adam telefonla yardım istedi