YAZARLAR

Şehitlerimiz için Hedef 1 Milyon Kitap

Bu hafta sizlerle Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner’in nezdinde başlatılan anlamlı bir kampanyayı paylaşmak istiyorum.

Merhabalar,

Bu hafta sizlerle Çanakkale Onsekiz Mart ÜniversitesiRektörü Prof. Dr. Sedat Laçiner’in nezdinde başlatılananlamlı bir kampanyayı paylaşmak istiyorum.

 

  

 

Prof. Dr. Sedat Laçiner; ülkemizin yetiştirdiğiöncü, cesur, ilkeli, ölçülü ve değerli bir bilim adamımız.Bulunduğu konumda, hayalleriyle öncü, ulusal projelerin başarıylaevrensel platformlara taşınabileceğine inanan, her zaman söyleyecekve yapacak çok şeyi var olan bir isim.

Çanakkale’nin geçmişten bu güne tarihi zenginlikleri, coğrafyasıve şehrin özellikleri ile çok önemli bir konuma sahip olduğunu vebir üniversite kenti olarak da çok değerli olduğunun bilinciyleÇanakkale’den Türkiye’nin Cambridge’ini, Oxford’unu dünyaya örnekolabilecek en iyi üniversitelerinden birini çıkarabiliriz diyeileriye bakan, teknik düşünen, bir işi en iyi kim yapabilir diyereketik bakış açısıyla Türkiye sevdalısı, yaptığı her işi özümseyen,1+1’in 2 etmediğini, 3,4,5 yapabileceğini birlikte çalışarak,inanarak, en önemli özelliği hayal etmek olan bilim insanlarınıngösterebileceğini anlatan bir isim.

  

 

BU KAMPANYAYA DESTEK VERMEK İSTERMİSİNİZ?

Bilindiği üzere 2015 Çanakkale Savaşları’nın 100.yıldönümüdür.

Bu özel yılda şehitlerimize yakışır bir Çanakkale için“100.Yılda Şehitlerimiz için 1 Milyon Kitap” adlı bir bağışkampanyası başlatılmıştır.

Az veya çok bu anlamlı kampanyada siz değerliokuyucularımızın da katılımlarını görmek bizleri mutluedecektir.

Kargolarınızı PTT Kargo 401287314 müşteri numarasıylakarşı ödemeli olarak, Çanakkale Onsekiz Mart ÜniversitesiRektörlüğü- Çanakkale adresine gönderebilirsiniz. Kitap sayısısınırlaması yoktur.

Ayrıntılı bilgi almak için iletişim numaraları 0286 21806 07- 0286 218 06 10

Yorumlar