BIST 5.096
DOLAR 18,79
EURO 20,38
ALTIN 1.160,14
HABER /  BİLİM - TEKNOLOJİ

Samsung Galaxy A 2016 özellikleri ve fiyatı

Galaxy A (2016) serisi sunduğu eşsiz tarzı, üstün performans ve kullanıcıların kendilerini mükemmel bir şekilde ifade etmesini sağlayan gelişmiş özellikleri ile raflardaki yerini aldı.

Abone ol

SAMSUNG, birinci sınıf tasarım, üstün iletişim teknolojileri ve gelişmiş kamera özelliklerine sahip Galaxy A (2016) akıllı telefonlarını Türkiye’deki kullanıcılarının beğesine sundu.

Samsung’un yenilikçi tasarım ve teknolojisi ile donatılan Galaxy A (2016), tüketicilere kendilerini üç farklı ekran boyutu seçeneğinde etkili bir şekilde ifade etme fırsatı sunuyor:

5,5 inç A7
•5,2 inç A5
4,7 inç A3
 
SAMSUNG GALAXY A (2016) ÖZELLİKLERİ GENİŞLETİLDİ

Samsung, Türkiye’deki tüketicilerin geri bildirimleri ve ihtiyaçlarından ilham alan sürekli inovasyon anlayışından asla vazgeçmiyor. Galaxy A serisinin tanıtımıyla birlikte, tüketici geri bildirimlerini önceki Galaxy A modelleri geliştirilmek üzere kullanıldı. Böylece şık tasarım ve günlük yaşama uygun üstün performans bir araya gelerek Türkiye’deki tüketicilere iyi düşünülmüş, etkili iyileştirmeler sunuldu. Ayrıca Türkiye’deki kullanıcıların merakla beklediği 4.5G teknolojisine uyumlu Samsung akıllı telefon ürün portföyü de genişletildi.
 
Galaxy A (2016), yeni Samsung Galaxy tasarım geleneğini sürdürerek metal ile camın birleşimiyle, en üst seviyede uyum ve birinci sınıf bir tasarıma sahip. Galaxy A (2016), daha ince gövde yapısı ile kolayca ele oturuyor.

KARANLIK ORTAMDA EN İYİ FOTOĞRAF KALİTESİ
 
Eşsiz tasarımının yanı sıra Galaxy A, hem parlak hem de net fotoğraf ve videolar için gelişmiş bir kamera sistemi ile dikkat çekiyor. Bu gelişmiş sistem, fotoğraflarda bulanıklığı önlemek için Optik Görüntü Sabitleme (OIS) teknolojisini ve karanlık ortamlarda en iyi fotoğraflar için hem ön hem de arkada F1.9 lens barındırıyor.
 
Üstelik Samsung'un “Hızlı Başlat” özelliği sayesinde, ana sayfa düğmesine tıklandığında kamera bir saniyeden kısa bir sürede açılıyor. Tüketiciler; Wide Selfie, Palm Selfie ve Güzelleştirme Efektleri gibi özelliklerle en iyi selfie'lerini de çekebiliyorlar.
 
HIZLI ŞARJ ÖZELLİĞİ İLE KESİNTİSİZ KULLANIM

Özellikle sosyal medyada çokça vakit geçiren kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak geliştirilen Galaxy A (2016) serisini sunduğu “Hızlı Şarj” özelliğiyle her zamankinden daha kısa sürede şarj etmek mümkün. Bu özellik sayesinde pili; 30 dakikada %50, 100 dakikadan kısa süre içinde ise %100 dolu hale getirilebiliyor.

4 KAT DAHA HIZLI İNTERNET
 
İnternet kullanımı ve veri indirme hızında gözle görülür bir fark yaratan 4.5Ğ teknolojisini sunan Galaxy A (2016) serisi ile kullanıcılar videoları takılmadan izleyebilecek, sosyal medyada dilediklerince paylaşım yapabilecekler. İndirmek istedikleri uygulama ve verilere 4 kat daha hızlı bir şekilde sahip olabilecekler. Galaxy A (2016) serisi ayrıca “Parmak İzi Tarayıcısı” teknolojisi* ile tüketicilerin kişisel verilerini güvence altına almasını da sağlıyor.

SAMSUNG GALAXY A7 FİYATI
 
Samsung Galaxy A7 (2016) 1799 TL, Galaxy A5 (2016) 1599 TL, Galaxy A3 (2016) ise 1249 TL’den tüketicilerle buluşuyor.
 
1-OIS Optik Görüntü sabitleyici ve parmak izi tarayıcı özellikleri, Galaxy A3 modelinde yoktur.
 
2-Hızlı şarj özelliği ilgili ürünün kutusundan çıkan şarj cihazı ile kullanıldığında geçerlidir. Galaxy A3 modelinde yoktur.
 
3-4.5G teknolojisini Galaxy A5 ve A7 modelleri 300 megabit/sn’ye kadar(Kategori6),Galaxy A3 modeli ise 150 megabit/sn’ye kadar (Kategori 4) desteklemektedir.