HABER /  DÜNYA

SAMET AYBABA FERNANDES HAKKINDA KONUŞTU

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, Fernandes ile ilgili çıkan haberler hakkında açıklamalarda bulundu.<br/>Aybaba, antrenman sırasında ...

Beşiktaş Teknik Direktörü Samet Aybaba, Fernandes ile ilgili çıkan haberler hakkında açıklamalarda bulundu.
Aybaba, antrenman sırasında basın mensupları ile yaptığı sohbette Fernandes konusuna değindi. Fernades’in gezmeyi ve eğlenmeyi sevdiğini kaydeden Aybaba, "Eskişehirspor maçı öncesi adı bir olaya karışmış. Böyle bir şey yapacağına inanmıyorum. Olay emniyet ve yargıya intikal etmiş, bu nedenle fazla konuşmaya gerek yok" ifadelerini kullandı.
Aybaba, Fernandes’in sakat olduğunu ve bu olayla ilgili kendisiyle henüz konuşmadığını ifade ederek, "Geldiğinde konuşuruz. Konunun ne olduğunu tam olarak bilmiyorum. Pazartesi günü emniyet yetkililerince tesislerde ifadesi alınmış. Ben böyle bir şey yapacağına ihtimal vermiyorum" diye konuştu.

CEZA VERİLECEK Mİ ?
Fernandes’e ceza verilip verilmeyeceği sorusuna Samet Aybaba, "Futbolcular için kulübümüzün disiplin talimatı var. Buna aykırı davranan oyunculara yönetim gerekli cezayı verir. Olay şu anda yargıya intikal etmiş durumda. Eğer devamında bir şey çıkarsa, talimata göre ceza da verilir" diye yanıt verdi. Aybaba, Fernandes’i kadro dışı bırakıp bırakmayacağı şeklindeki soruya ise ligin bitimine 2 hafta kaldığını ve böyle bir düşüncesinin olmadığını ifade etti.
(İHA)

ÖNCEKİ HABERLER
BURSASPOR’DA HÜZÜNLÜ ANTRENMAN
ARINÇ’TAN ÇEKİLME DEĞERLENDİRMESİ
UYUŞTURUCU KAÇAKÇILARINA DARBE
ŞÜPHELİNİN SİLAHINI ALMAYI UNUTAN POLİSLER ÖLÜMDEN DÖNDÜ
DOKTORA ŞİDDET KAMERADA
ANASİS AÖF kayıt yenileme tarihleri ne zaman?
Yorumlar