HABER /  GÜNCEL

Rus gencin ailesi bakın nerde bulundu?

Rusya'da olay yaratan Gülsüm Anne'nin baktığı özürlü gencin ailesi bulundu. Ailenin Rusya'nın Sibirya bölgesinde yaşadığı ortaya çıktı.

Antalya’da 5 yıl önce geçirdiği trafik kazası sonucunda hafızasını kaybeden ve Türk anne tarafından bakımı üstlenen felçli Rus gencinin ailesinin ortaya çıktığı iddia edildi.

Rus internet kanalı Lifenews’un haberine göre; Antalyalı Gülsüm Anne’nin 'Umut' adını verdiği felçli Rus gencin gerçek isminin Pavel Kuklin olduğu ve kendi ülkesinde evli ve bir kız çocuk babası olduğu ifade edildi.

27 yaşındaki Pavel’in annesi Tatyana’nın Moskova’dan yaklaşık 3 bin 500 km uzaklıktaki Tomsk bölgesindeki Kopılovo kasabasında yaşadığı bildirildi.

ÇOK FAKİR BİR HAYATLARI VARMIŞ

Pavel’in bakımını üstlenen Gülsüm Anne’nin Rus devlet televizyonunda konuk olduğu programdan sonra Pavel’in fotoğrafını internet sitelerinde gören komşuların, Pavel’in annesine mutlu haberi verdiği belirtilen haberde, anne Tatyana’nın oğlunu biran önce Rusya’ya getirmek için harekete geçtiği ifade edildi. Tatyana’nın alkollü içki bağımlısı kocası ile fakir bir hayat sürdüğünü belirten komşuları, ailenin maddi sıkıntıları dolayısıyla Pavel’i Rusya’ya getirmesinin çok zor olduğunu belirttiler.

kayip-rus-gencin-ailesi-bulundu.jpg
İŞ BULMAK İÇİN EVDEN AYRILMIŞ

Pavel’in 8 yıl önce iş bulmak amacıyla Rusya’nın kuzeyine gittiği ve daha sonra kendisinden bir haber alınamadığını anlatan akrabaları, tüm zorluklara rağmen Pavel’i kendi evine getireceklerini ve bu amaçla anne Tatyana’nın da Pavel’in kendi oğlu olduğunu kanıtlamak için gerekli tıbbi testlerden geçeceği bildirildi.

EŞİ YENİDEN EVLENMİŞ

Pavel’in eşi Yelana’nın ise bir kız çocuğuyla eşini uzun yıllar bekledikten sonra umudunu kaybederek yeniden evlendiği bildirildi.

Tarihlerdeki tutarsızlık dolayısıyla Pavel’in bulunduğu haberlerini pek umut verici bulmadığını açıklayan Tomsk Emniyet Müdürlüğü ise Pavel’in 2004 yılında evden ayrıldığına, Antalya’daki kazanın ise 2008 yılında yaşandığına dikkat çekti.

Bilindiği gibi 4 yıldan beri Rus gencin bakımını üstlenerek ona Umut ismini veren Antalyalı fedakar Gülsüm Anne, geçen hafta Rus devlet televizyonunun “Bırak Konuşsunlar” programına konuk olmuş ve fedakarlığı ile Rus kamuoyundan büyük alkış almıştı.

ÖNCEKİ HABERLER
Ünlüleri bu şekilde ifşa etmek doğru mu?
TSK'da 3 bin TL maaşlı iş fırsatı!
Başörtülü avukatlardan açıklama
Coşkun Sabah'ın canlı yayın skandalı
Özel Harekat polisi dehşet saçtı
29 Ekim şiirleri kısa 3 kıtalık-4 kıtalık 29 Ekim şiirleri
Yorumlar 4 yorum