BIST 1.331
DOLAR 7,81
EURO 9,48
ALTIN 461,39
HABER /  OTOMOBİL

Renault ve Dacia Cenevre Otomobil Fuarı'nda canlı izlenecek

Renault ve Dacia, 5-6 Mart 2019'da uluslararası basın günlerinde yenilikleri ile Cenevre Otomobil Fuarı’nda yerini alıyor. Renault’un 5 Mart Salı saat 10.15’te gerçekleştireceği ilk gösterim canlı izlenebilecek

Abone ol

Renault açıklamasına göre, Renault, 15 milyon satış adedine ulaşan ikonik modeli Clio’nun beşinci nesli olan Yeni Clio’yu tanıtıyor.

İlki 1990 yılında tanıtılan Clio, satışa sunulmasından bu yana Renault Grubu’nun dünyanın dört bir yanında en çok satılan modeli oldu. Fransızların favori otomobili olmakla kalmayan model, 2013 yılından bu yana Avrupa’da B segmentindeki liderliğini sürdürüyor. 

Daha keskin hatları ve daha iddialı ön kısmı, Yeni Clio’ya dinamizm ve modernizm kazandırırken, İç kısımda ise çarpıcı bir devrim göze çarpıyor. Tamamen yenilenen iç mekanda, kalite algısı ve sunulan teknolojiler açısından üst segmentten esinleniliyor. Kullanılan teknolojiler, kullanımı ve günlük hayatı kolaylaştırıyor. 

Yeni Clio, Renault tarafından geliştirilen E-Tech hibrit motorunu sunan ilk model olacak. Yeni Clio, otonom sürüşe öncülük edecek inovatif sürüş destek sistemlerinin kullanımının yaygınlaşmasında öncü olacak.

Yeni Twingo, eğlenceli ve atik duruşunu korurken daha rafine bir görünümle modernleşiyor. Dış ve iç mekanda yeni kişiselleştirme seçenekleri yer alırken, yeni Renault EASY CONNECT ekosistemi sayesinde en son yeniliklerden yararlanıyor.

2018 yılını rekorla tamamlayan Dacia; Duster, Logan ve Stepway ailesine (Sandero, Logan MCV, Lodgy ve Dokker) yönelik, bazı ülkelerde Techroad olarak da bilinen özel bir serinin tanıtımını gerçekleştiriyor. Fusion Kırmızı ve Highland Gri, özel seriyle birlikte renk seçeneklerine ekleniyor. 

Renault’nun 5 Mart Salı günü saat 10.15’te gerçekleştireceği ilk gösterim, www.groupe.renault.com adresinden canlı izlenebilecek. 

ÖNCEKİ HABERLER
Fatma Şahin "Şimdi Uzaklardasın" şarkısını seslendirdi
Ufuk Bayraktar filmleri eşi Merve Bayraktar kimdir neden hapiste?
Jay Jay Okocha hakkında tutuklama kararı
Murat Kurum açıkladı 81 ile genelge gönderildi 2019'da başlıyor
Ekvator'da 7.5 büyüklüğünde deprem oldu ölü ve yaralı sayısı bilinmiyor
Masumlar Apartmanı 13. bölüm fragmanı
Yorumlar