BIST 5.373
DOLAR 21,24
EURO 22,87
ALTIN 1.337,78
HABER /  GÜNCEL

Redhack'in paylaştığı fotoğraf polisi çıldırtacak

"Mücadele yeni başlıyor, son operasyonda alınan herkesin masumiyeti kanıtlanana kadar desteğimizi esirgemeyeceğiz." diye yazan Manyak nickli kullanıcı bir de fotoğraf paylaştı.

Abone ol

RedHack yöneticisi olduğu iddiasıyla tutuklanan ve Sincan Cezaevine konulan Taylan Kulaçoğlu yeni delil olmaması sebebiyle serbest bırakıldı.

Taylan Kulaçoğlu'nun serbest kalmasından sonra Twitter hesabından "Bizimle ilişkilendirilenleri yalnız bırakmayacağız dedik, ve bu çağrımıza kulak verdiniz.. Bin selam." diye yazan Redhack sözcüleri mesaj bombardımanına devam etti.

"Taylan'ı yalnız bırakmayan avukatlara da selam olsun. Mücadele yeni başlıyor, son operasyonda alınan herkesin masumiyeti kanıtlanana kadar desteğimizi esirgemeyeceğiz." diye yazan Manyak nickli kullanıcı  bir de fotoğraf paylaştı.

Daha önce defalarca Emniyet'in bilgisayar sistemlerini hackleyen, elde edilen gizli belgeleri facebook ve twitter üzerinden ifşa eden Radhack grubunun, paylaştığı fotoğrafta bir Redhack üyesinin yüzünde maskesiyle bir karakoldaki başkomiser makamında oturduğu görülüyor.

Sosyal medyada bu fotoğraf "Manyak'ı her yerde arayan polis şimdi iyice paranoyak olacak" yorumlarına neden oldu.

Redhack "MaNYaK mi ooo.... ;) " diye yazarak işte bu fotoğrafı paylaştı:

83x8ivpc.jpg