BIST 1.542
DOLAR 7,40
EURO 9,00
ALTIN 441,50
HABER /  GÜNCEL

PYD elebaşısı Raco'da ağır yaralandı! Esed tedavi ediyor...

Afrin'in Raco beldesinde Mehmetçikle çatışmaya giren Kandil’in kayıpları azaltmak için görevlendirdiği Hüseyin Gabar ile “Şahin” kod adlı yardımcısı ağır yaralandı. İki terör elebaşısı Halep'te Esed hastanesinde tedaviye alındı...

Abone ol

MEHMETÇİK’in, PKK’nın kale olarak gördüğü Raco’yu kısa sürede ele geçirmesi dönüm noktası oldu. Terör örgütü üç günde 344 kayıp verdi. Kandil’in kayıpları azaltmak için görevlendirdiği Hüseyin Gabar ile “Şahin” kod adlı yardımcısı ağır yaralandı. Türkiye’den giden “Şahin” isimli teröristin Halep’te rejime ait hastanede tedaviye alındığı öğrenildi.

PKK'NIN EN GÜÇLÜ OLDUĞU YERLER: Zeytin Dalı Harekatı’nda Raco zaferi dönüm noktası oldu. Terör örgütünün 3 gün içerisinde 344 kayıp verdiği Raco cephesinde vurulan darbenin ardından özgürleştirilen Şeyh Hadid beldesi stratejik öneme sahip. Şeyh Hadid, Raco ve Cinderesi, PKK’nın en yoğun tahkimat yaptığı, en fazla tünel kazıp terörist bulundurduğu bölgeler olma özelliği taşıyor.

KANDİL ÖZEL OLARAK GÖNDERMİŞTİ: Raco’da yoğunlaşan çatışmalarda Kandil kadrosundan yüzlerce PKK’lı etkisiz hale getirilirken bölgeye gönderilen sözde saha komutanlarından Hüseyin Gabar ve Türkiye’den gelen yardımcısı Şahin kod adlı terörist de ağır yaralandı. Türkiye vatandaşı Şahin kod adlı elebaşı, Halep’te Esed’e ait hastanede ameliyata alındı.

ÖNCEKİ HABERLER
Edirne hava durumu bu saatlere dikkat yeni hava durumu
Ankara'da sıcak saatler! ABD elçiliği alarm verdi operasyon başladı
YPG'nin ithal teröristleri! Yetmedi ABD 'özel terörist' getirdi...
Tekirdağ son hava durumu korkuttu bu saate dikkat!
Aysel Gürel'in evinden 20 bin şarkı çıktı!
Gaziantep yeni sağanak uyarısı son hava durumu
BM terör örgütü PKK'nın Afrin yalanlarına inandı!
İran'dan küstah Türkiye açıklaması
Kırklareli saatlik hava durumu fena sağanak alarmı!
Bursa hava durumu saatlik tahmin korkuttu
Yorumlar 2 yorum